Konkurs „Kreatywny lampion”

Drodzy Uczniowie,

serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów klas 4 –8 do udziału w konkursie „Kreatywny lampion”.

Przedmiotem konkursu są prace plastyczno-techniczne związane z wykonaniem lampionu według własnego pomysłu, dowolną techniką (np. malowanie na szkle, wyklejanie).

Każda praca powinna być wykonana samodzielnie tylko przez jednego autora.

Zgłoszone prace oceniane będą przez komisję konkursową.

Szczegóły przesłane przez mobiDziennik.

Zachęcamy do udziału 😊

Podziel się tym wpisem

Facebook

Więcej ...

Klasy 4-8

Walentynki

Informujemy, iż od dnia 23 stycznia przy wejściu głównym naszej szkoły będzie stała skrzynka walentynkowa. Do 14 lutego, do godziny 8.55 będzie można wrzucać do niej kartki – anonimowe lub podpisane. Zadbajcie o to, aby w widocznym miejscu był napisany adresat kartki. Również 14 lutego osoby, które ubiorą jakiś walentynkowy akcent – czerwony lub różowy

Klasy 4-8

Propozycje partnerskiej szkoły Early Stage

Drodzy Rodzice, partnerska szkoła językowa Early Stage zaprasza do zapisów uczniów klas 5/6 na kurs języka angielskiego Zajęcia odbywają się na terenie szkoły 2 razy w tygodniu (poniedziałki/środy 13:40-15:10). Więcej informacji tel. 691 371 647, adres mailowy poznan.nowemiasto@earlystage.pl i na stronie internetowej www.earlystage.pl  Szkoła językowa Early Stage organizuje również warsztaty przygotowujące do Egzaminu Ósmoklasisty. W ofercie: – 6 godzin warsztatów (3