Dzień kibica

Drodzy Uczniowie!

Jeśli jesteście zapalonymi kibicami i z niecierpliwością czekacie na środowy mecz, zachęcamy Was do wzięcia udziału w konkursie.

Pokażcie, w jakich strojach kibicujecie Polakom. Przyjdźcie podczas długich przerw (10:35 i 13:25) do fotobudki pod pokój nauczycielski i dajcie się sfotografować! Komisja wybierze najciekawsze kreacje i nagrodzi zwycięzców.

Pokażmy, że potrafimy się świetnie bawić i być dumni z naszej piłkarskiej reprezentacji.

Spotkanie dla rodziców

Dnia 14 czerwca o godz. 17:00 zapraszamy rodziców przyszłorocznych „pierwszaków” na spotkanie organizacyjne z wychowawcami klas pierwszych. Do zobaczenia!

Międzyszkolny konkurs literacko-dziennikarski

Bardzo miło nam poinformować, że Gabrysia Tolińska z klasy 6c zajęła II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Literacko-Dziennikarskim „To się wydarzyło po sąsiedzku – nasze Rataje” organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 18 w Poznaniu. Serdecznie gratulujemy sukcesu!!!