Koncert bożonarodzeniowy

W piątek 20 grudnia w naszej szkole odbyły się tradycyjne klasowe wigilie. Uczniowie i nauczyciele obdarowywali się drobnymi upominkami i składali sobie życzenia… W całej szkole panowała miła, świąteczna atmosfera. Ukoronowaniem dnia był bożonarodzeniowy koncert, a w zasadzie trzy koncerty, w których uczestniczyli wszyscy uczniowie – od zerówkowiczów, po ósmoklasistów. Występ szkolnego chóru odbył się dzięki zaangażowaniu pana Miłosza Buchowskiego, przy wsparciu profesjonalnych muzyków. Piękne dźwięki niosły się po korytarzach naszej szkoły, a zarówno dzieci, jak i pracownicy szkoły chętnie włączali się we wspólny śpiew.

Regulamin konkursu pt. „Łacina wokół nas”

Przygotuj plakat reklamujący rolę łaciny we współczesnym świecie, przedstaw w ciekawy sposób gdzie możemy się spotkać z tym językiem na co dzień, w zwykłych sytuacjach. Pokaż, że łacina jest obecna w naszym życiu. – termin przynoszenia prac do 19 grudnia – sala 107 lub 121 Organizator konkursu: Szkoła Podstawowa nr 64 im. Marii Konopnickiej w

Dzień Pluszowego Misia

Informujemy, iż z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego, dnia 25 listopada br. odbędzie się Dzień Pluszowego Misia. Osoby, które przyjdą z elementem ubioru dotyczącym tego tematu, bądź z pluszowym misiem, otrzymają punkty dodatnie z zachowania. Zachęcamy do zabawy! Samorząd Uczniowski