Koncert bożonarodzeniowy

W piątek 20 grudnia w naszej szkole odbyły się tradycyjne klasowe wigilie. Uczniowie i nauczyciele obdarowywali się drobnymi upominkami i składali sobie życzenia… W całej szkole panowała miła, świąteczna atmosfera. Ukoronowaniem dnia był bożonarodzeniowy koncert, a w zasadzie trzy koncerty, w których uczestniczyli wszyscy uczniowie – od zerówkowiczów, po ósmoklasistów. Występ szkolnego chóru odbył się dzięki zaangażowaniu pana Miłosza Buchowskiego, przy wsparciu profesjonalnych muzyków. Piękne dźwięki niosły się po korytarzach naszej szkoły, a zarówno dzieci, jak i pracownicy szkoły chętnie włączali się we wspólny śpiew.

Międzyszkolny konkurs mitologiczny

W minionym czasie uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Międzyszkolnym konkursie mitologicznym. Zainteresowanie było ogromne. Laureatami na poziomie szkolnym zostali następujący uczniowie: w kategorii klas

Wyniki konkursu „Angielska Pocztówka”

Z radością zawiadamiam o rozstrzygnięciu konkursu dla klas 0-III pod tytułem „Angielska pocztówka”. Poniżej zamieszczam nazwiska laureatów konkursu wraz z opisami prac, aby można je