Koncert bożonarodzeniowy

W piątek 20 grudnia w naszej szkole odbyły się tradycyjne klasowe wigilie. Uczniowie i nauczyciele obdarowywali się drobnymi upominkami i składali sobie życzenia… W całej szkole panowała miła, świąteczna atmosfera. Ukoronowaniem dnia był bożonarodzeniowy koncert, a w zasadzie trzy koncerty, w których uczestniczyli wszyscy uczniowie – od zerówkowiczów, po ósmoklasistów. Występ szkolnego chóru odbył się dzięki zaangażowaniu pana Miłosza Buchowskiego, przy wsparciu profesjonalnych muzyków. Piękne dźwięki niosły się po korytarzach naszej szkoły, a zarówno dzieci, jak i pracownicy szkoły chętnie włączali się we wspólny śpiew.

Uroczyste zakończenie klas 3.

21 czerwca odbyło się Uroczyste Zakończenie Klas Trzecich – „Gala wręczenia Oscarów”. Podsumowaliśmy trzy lata nauki. Uczniowie otrzymali nagrody i wyróżnienia.

Konkurs „Wakacje z książką”

Pokażcie w formie lapbooka, jakie książki przeczytaliście w czasie wakacji! Może uda Wam się zachęcić innych do sięgnięcia po interesujące lektury? REGULAMIN KONKURSU „Wakacje z