Koncert bożonarodzeniowy

W piątek 20 grudnia w naszej szkole odbyły się tradycyjne klasowe wigilie. Uczniowie i nauczyciele obdarowywali się drobnymi upominkami i składali sobie życzenia… W całej szkole panowała miła, świąteczna atmosfera. Ukoronowaniem dnia był bożonarodzeniowy koncert, a w zasadzie trzy koncerty, w których uczestniczyli wszyscy uczniowie – od zerówkowiczów, po ósmoklasistów. Występ szkolnego chóru odbył się dzięki zaangażowaniu pana Miłosza Buchowskiego, przy wsparciu profesjonalnych muzyków. Piękne dźwięki niosły się po korytarzach naszej szkoły, a zarówno dzieci, jak i pracownicy szkoły chętnie włączali się we wspólny śpiew.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

Rozpoczęcie roku szkolnego 2021 – 2022 1 września 2021 r. Klasy 1-3 Klasy pierwsze – godzina 9.20 Dzieci spotykają się o godzinie 9.20 przed szkołą.