28 finał WOŚP

W niedzielę 12 stycznia obył się 28 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wielu uczniów naszej szkoły poświęciło swój czas i wstąpiło w szeregi wolontariuszy, zbierając datki na dziecięcą medycynę zabiegową. Cieszymy się, że wśród dzieci jest duża grupa tych, którzy nie myślą tylko o sobie i starają się pomagać innym. To dobrze, że w tak małych ciałach biją takie ogromne serca!

Uroczyste zakończenie klas 3.

21 czerwca odbyło się Uroczyste Zakończenie Klas Trzecich – „Gala wręczenia Oscarów”. Podsumowaliśmy trzy lata nauki. Uczniowie otrzymali nagrody i wyróżnienia.

Konkurs „Wakacje z książką”

Pokażcie w formie lapbooka, jakie książki przeczytaliście w czasie wakacji! Może uda Wam się zachęcić innych do sięgnięcia po interesujące lektury? REGULAMIN KONKURSU „Wakacje z