Wyniki konkursu recytatorskiego

We wtorek 3 grudnia odbył się w naszej szkole konkurs recytatorski. Uczniowie zmierzyli się z poezją polskich noblistów – Wisławy Szymborskiej i Czesława Miłosza. Chętnych do zaprezentowania swoich umiejętności recytatorskich i interpretacyjnych nie brakowało. Jury, w skład którego weszli nauczyciele języka polskiego, wyłoniło zwycięzców w dwóch kategoriach wiekowych:

Klasy IV i V

Miejsce I – Mateusz Balcer kl. Va

Miejsce II – Jakub Krzyżaniak kl. Vc

Miejsce III – Anna Michalak kl. IVb

Wyróżnienie – Jakub Stachowiak kl. Ve

Klasy VI i VII

Miejsce I – Kamila Blacha kl. VIIb

Miejsce II – Patrycja Baron kl. VIb

Zofia Frąckowska kl. VIf

Miejsce III – Wiktoria Bukowiak kl. VIIb

Wyróżnienie – Antonina Pasternak kl. VIe

Serdecznie gratulujemy!

Uroczyste zakończenie klas 3.

21 czerwca odbyło się Uroczyste Zakończenie Klas Trzecich – „Gala wręczenia Oscarów”. Podsumowaliśmy trzy lata nauki. Uczniowie otrzymali nagrody i wyróżnienia.

Konkurs „Wakacje z książką”

Pokażcie w formie lapbooka, jakie książki przeczytaliście w czasie wakacji! Może uda Wam się zachęcić innych do sięgnięcia po interesujące lektury? REGULAMIN KONKURSU „Wakacje z