Dyskoteka karnawałowa

Już w najbliższy wtorek, tj. 21.02 odbędzie się szkolna dyskoteka karnawałowa. Całość rozpocznie się o 17:00 i potrwa do 19:00 (dla klas 4-5), a do 20:00 będą bawić się uczniowie klas 6-8.

Impreza jest organizowana w stylu Hollywood – „Gwiazdy dużego i małego ekranu”, tzn. mile widziane przebrania (bajki Disneya, słynne aktorki, znani aktorzy, liczymy na kreatywność uczniów).

Przypominamy, że w przypadku chęci wcześniejszego opuszczenia dyskoteki, konieczna jest pisemna zgoda rodzica.

Podczas ostatniej dyskoteki wszyscy świetnie się bawili, mamy nadzieję, że tym razem również tak będzie.

Do zobaczenia!

Opiekunki Samorządu Uczniowskiego

Spotkanie organizacyjne

Dyrekcja i Wychowawcy zapraszają Rodziców przyszłorocznych uczniów klas pierwszych na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się we wtorek 11.06.2024r o godzinie 17.00 w auli szkolnej.

Czwartoklasiści w Toruniu

W miniony piątek klasy: 4a, 4b i 4c wybrały się na całodniową wycieczkę do Torunia… Towarzyszył nam przewodnik – pan Tomasz ze „Śnieżka – podróże małe i duże „, nauczyciele, a także nasza szkolna maskotka – Koszałek Opałek. Pogoda🌞 i humory dopisały🙂.  Wszyscy uczestnicy wzięli udział w warsztatach piekarskich i mogą pochwalić się  umiejętnością wypieku