Drzwi Otwarte

Serdecznie zapraszamy przyszłych pierwszoklasistów wraz z rodzicami na Drzwi Otwarte, które odbędą się w czwartek 9 marca. O godz. 17:00 w auli szkoły podczas spotkania z p. Dyrektor, pedagogiem i psychologiem szkolnym omówione zostaną zasady rekrutacji oraz najważniejsze zagadnienia dotyczące rozpoczęcia nauki. W tym czasie dzieci pod opieką nauczycieli i pracowników placówki wybiorą się na spacer po szkole i będą miały okazję zajrzeć do sal lekcyjnych. Wydarzenie zakończy się ok. godz. 19:00.

Podziel się tym wpisem

Facebook

Więcej ...

Ogólne

Drzwi otwarte

Serdecznie zapraszamy na „Drzwi otwarte”, które odbędą się 19 marca od godz. 17:00!

Ogólne

Pożegnanie…

Im jaśniej człowiek płonął za życia, tym mocniej jego gwiazda świeci w ciemności. (George R. R. Martin) Nie sposób nam wyrazić żalu z powodu nagłej, tragicznej śmierci śp. Tymoteusza Dudy . Tymek był pełnym radości i marzeń, chłopcem, absolwentem naszej szkoły… naszym Uczniem i Kolegą. Mądry, pracowity, wrażliwy, wszechstronnie uzdolniony, zawsze uśmiechnięty, z blaskiem w pięknych,