Drzwi Otwarte

Serdecznie zapraszamy przyszłych pierwszoklasistów wraz z rodzicami na Drzwi Otwarte, które odbędą się w czwartek 9 marca. O godz. 17:00 w auli szkoły podczas spotkania z p. Dyrektor, pedagogiem i psychologiem szkolnym omówione zostaną zasady rekrutacji oraz najważniejsze zagadnienia dotyczące rozpoczęcia nauki. W tym czasie dzieci pod opieką nauczycieli i pracowników placówki wybiorą się na spacer po szkole i będą miały okazję zajrzeć do sal lekcyjnych. Wydarzenie zakończy się ok. godz. 19:00.

Podziel się tym wpisem

Facebook

Więcej ...

Ogólne

Dzień Matematyki

Marzec to miesiąc MATEMATYKI. Również w naszej szkole obfitował w wiele matematycznych atrakcji, konkursów i wyzwań. 14 marca obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Matematyki oraz Święto Liczby Pi. W związku z tym, uczniowie przygotowali ciekawą wystawę, na której można było m. in. podziwiać prace przygotowane na konkursy- matematyczno-literacki oraz matematyczno-plastyczny. Lekcjom matematyki towarzyszyły zadania związane z Ludolfiną-

Klasy 4-8

„Projekt język” – wyniki konkursów

21 lutego obchodziliśmy Dzień Języka Ojczystego, z tej okazji uczniowie naszej szkoły mieli możliwość wziąć udział w ,,Projekcie Język”, czyli w trzech konkursach polonistycznych. Niezmiernie cieszy fakt, że jak zwykle konkursy cieszyły się zainteresowaniem uczniów. Prace plastyczne można zobaczyć na szkolnym korytarzu (między salami 109 i 110).  Wyniki konkursów: Najzabawniejszy łamaniec językowy 1 miejsce –