Znamy wyniki wyborów do Samorządu Uczniowskiego

W naszej szkole odbyły się Wybory do Samorządu Uczniowskiego. Wybory były swoistą lekcją demokracji dla uczniów naszej szkoły. Uczniowie przekonali się, że w dorosłym życiu czeka ich wiele trudnych wyborów.

W głosowaniu wzięło udział 96 uczniów,  którzy wybierali swoich przedstawicieli spośród 2 kandydatek.

Komisja wyborcza w składzie: Justyna Załęska, Elżbieta Kostusiak, Amalia Bartkowiak, Dorota Berg i Hanna Leonarska czuwała nad prawidłowym przebiegiem głosowania.

Wyniki głosowania:

PRZEWODNICZĄCA SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO:  Oliwia Łuczak klasa 7B

ZASTĘPCZYNI PRZEWODNICZĄCEJ: Zofia Nurkiewicz klasa 8C

Gratulujemy !

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego

Regulamin konkursu „Kapelusze Marii Konopnickiej”

Zadanie konkursowe polega na stworzeniu kapelusza, który mogłaby nosić Maria Konopnicka. I. Organizatorkamikonkursu są polonistki Szkoły Podstawowej nr 64 w Poznaniu. Termin składania prac upływa

Konkurs recytatorski

SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH UCZNIÓW KLAS 4-8 DO WZIĘCIA UDZIAŁU W SZKOLNYM KONKURSIE RECYTATORSKIM WIERSZY MARII KONOPNICKIEJ – PATRONKI SZKOŁY I ADAMA MICKIEWICZA – TWÓRCY ROMANTYCZNEGO