Znamy wyniki wyborów do Samorządu Uczniowskiego

W naszej szkole odbyły się Wybory do Samorządu Uczniowskiego. Wybory były swoistą lekcją demokracji dla uczniów naszej szkoły. Uczniowie przekonali się, że w dorosłym życiu czeka ich wiele trudnych wyborów.

W głosowaniu wzięło udział 96 uczniów,  którzy wybierali swoich przedstawicieli spośród 2 kandydatek.

Komisja wyborcza w składzie: Justyna Załęska, Elżbieta Kostusiak, Amalia Bartkowiak, Dorota Berg i Hanna Leonarska czuwała nad prawidłowym przebiegiem głosowania.

Wyniki głosowania:

PRZEWODNICZĄCA SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO:  Oliwia Łuczak klasa 7B

ZASTĘPCZYNI PRZEWODNICZĄCEJ: Zofia Nurkiewicz klasa 8C

Gratulujemy !

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Chemicznej

Uczniowie klas ósmych z naszej szkoły wzięli udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy Chemicznej. Dwie uczennice Zuzanna Lewandowska z kl. 8f oraz Olga Hapka z kl.

Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe

W listopadzie zorganizowane zostały szkolne etapy Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych. Jest nam niezmiernie miło poinformować, że dwie nasze uczennice: Emila Stachowiak z kl. 8b (j. polski)