Szkolna akcja „Pamiętamy”

W piątek 29 października w ramach szkolnej akcji „Pamiętamy” opiekunowie i przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego ze wszystkich klas udali się na Cmentarz Bohaterów Polskich na poznańskiej Cytadeli, by odwiedzić miejsca pamięci, zagłębić ich historię oraz zapalić znicze. Następnie wszyscy udali się pod Pomnik Powstańców Wielkopolskich, gdzie porozmawiali o tym, czym jest pamięć zbiorowa i dlaczego ważne jest, aby pamiętać o tych, którzy zginęli za nasz kraj. Wszystkim zaangażowanym w akcję bardzo dziękujemy.

Regulamin konkursu „Kapelusze Marii Konopnickiej”

Zadanie konkursowe polega na stworzeniu kapelusza, który mogłaby nosić Maria Konopnicka. I. Organizatorkamikonkursu są polonistki Szkoły Podstawowej nr 64 w Poznaniu. Termin składania prac upływa

Konkurs recytatorski

SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH UCZNIÓW KLAS 4-8 DO WZIĘCIA UDZIAŁU W SZKOLNYM KONKURSIE RECYTATORSKIM WIERSZY MARII KONOPNICKIEJ – PATRONKI SZKOŁY I ADAMA MICKIEWICZA – TWÓRCY ROMANTYCZNEGO