Szkolna akcja „Pamiętamy”

W piątek 29 października w ramach szkolnej akcji „Pamiętamy” opiekunowie i przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego ze wszystkich klas udali się na Cmentarz Bohaterów Polskich na poznańskiej Cytadeli, by odwiedzić miejsca pamięci, zagłębić ich historię oraz zapalić znicze. Następnie wszyscy udali się pod Pomnik Powstańców Wielkopolskich, gdzie porozmawiali o tym, czym jest pamięć zbiorowa i dlaczego ważne jest, aby pamiętać o tych, którzy zginęli za nasz kraj. Wszystkim zaangażowanym w akcję bardzo dziękujemy.

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Chemicznej

Uczniowie klas ósmych z naszej szkoły wzięli udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy Chemicznej. Dwie uczennice Zuzanna Lewandowska z kl. 8f oraz Olga Hapka z kl.

Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe

W listopadzie zorganizowane zostały szkolne etapy Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych. Jest nam niezmiernie miło poinformować, że dwie nasze uczennice: Emila Stachowiak z kl. 8b (j. polski)