Wyniki konkursu „Łacina wokół nas”

Uczniowie klas 4-8 wykonali plakaty reklamujące łacinę we współczesnym świecie.

I miejsce: Jakub Staszewski klasa 6c

II miejsce: Julia Grajewska klasa 5b

III miejsce: Wiktor Machnicki klasa 6c

Wyróżnienie: Martyna Piaskowska klasa 6d

Podziel się tym wpisem

Facebook

Więcej ...

Ogólne

Drzwi otwarte

Serdecznie zapraszamy na „Drzwi otwarte”, które odbędą się 19 marca od godz. 17:00!

Ogólne

Pożegnanie…

Im jaśniej człowiek płonął za życia, tym mocniej jego gwiazda świeci w ciemności. (George R. R. Martin) Nie sposób nam wyrazić żalu z powodu nagłej, tragicznej śmierci śp. Tymoteusza Dudy . Tymek był pełnym radości i marzeń, chłopcem, absolwentem naszej szkoły… naszym Uczniem i Kolegą. Mądry, pracowity, wrażliwy, wszechstronnie uzdolniony, zawsze uśmiechnięty, z blaskiem w pięknych,