Międzynarodowy Dzień Liczby Pi i Święto Matematyki w naszej szkole

14 marca, w kalendarzu matematycznym to święto liczby „Pi”, które w naszej szkole połączyliśmy z obchodami Dnia Matematyki. Tego dnia, lekcje matematyki urozmaicone zostały grami, zabawami, oglądaniem filmu , zagadkami i konkursami oraz bliższym poznaniem tajemniczej liczby ” Pi”. Poniżej zamieszczamy prace naszych uczniów, którzy zaangażowali się w konkursy :plastyczno-matematyczny, literacko -matematyczny, wykonali koszulkę matematyczną oraz kopułę geodezyjną.

Wszystkim dziękujemy za piękne prace!

Międzyszkolny konkurs mitologiczny

W minionym czasie uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Międzyszkolnym konkursie mitologicznym. Zainteresowanie było ogromne. Laureatami na poziomie szkolnym zostali następujący uczniowie: w kategorii klas

Wyniki konkursu „Angielska Pocztówka”

Z radością zawiadamiam o rozstrzygnięciu konkursu dla klas 0-III pod tytułem „Angielska pocztówka”. Poniżej zamieszczam nazwiska laureatów konkursu wraz z opisami prac, aby można je