Międzynarodowy Dzień Liczby Pi i Święto Matematyki w naszej szkole

14 marca, w kalendarzu matematycznym to święto liczby „Pi”, które w naszej szkole połączyliśmy z obchodami Dnia Matematyki. Tego dnia, lekcje matematyki urozmaicone zostały grami, zabawami, oglądaniem filmu , zagadkami i konkursami oraz bliższym poznaniem tajemniczej liczby ” Pi”. Poniżej zamieszczamy prace naszych uczniów, którzy zaangażowali się w konkursy :plastyczno-matematyczny, literacko -matematyczny, wykonali koszulkę matematyczną oraz kopułę geodezyjną.

Wszystkim dziękujemy za piękne prace!

Uroczyste zakończenie klas 3.

21 czerwca odbyło się Uroczyste Zakończenie Klas Trzecich – „Gala wręczenia Oscarów”. Podsumowaliśmy trzy lata nauki. Uczniowie otrzymali nagrody i wyróżnienia.

Konkurs „Wakacje z książką”

Pokażcie w formie lapbooka, jakie książki przeczytaliście w czasie wakacji! Może uda Wam się zachęcić innych do sięgnięcia po interesujące lektury? REGULAMIN KONKURSU „Wakacje z