Memoriał Urszuli Marciniak

Niezmiernie miło nam poinformować, że Nina Wojciechowska, uczennica klasy 8b, która jako jedyna reprezentowała naszą szkołę w ogólnopolskim finale Memoriału Urszuli Marciniak – zawodach w rozwiązywaniu łamigłówek matematycznych – zajęła zaszczytne VI miejsce, uzyskując tytuł finalisty zawodów. Jesteśmy bardzo dumni. Gratulujemy wszystkim uczestnikom. Równocześnie zachęcamy do udziału w konkursie w przyszłym roku!

Konkurs na szkolną maskotkę

REGULAMIN KONKURSU NA SZKOLNĄ MASKOTKĘ Organizatorem konkursu są nauczycielki języka polskiego oraz techniki i informatyki w Szkole Podstawowej nr 64 w Poznaniu.  promowanie dobrego imienia szkoły poprzez wyłonienie oryginalnej maskotki (do celów identyfikacyjnych i promocyjnych Szkoły Podstawowej nr 64 im. M. Konopnickiej w Poznaniu) rozwijanie umiejętności i zdolności artystycznych, manualnych rozwijanie kreatywności i wyobraźni

Rozpoczęcie roku szkolnego

Szanowni Rodzice, drodzy Uczniowie! Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego odbędzie się 4 września: Świetlica w tym dniu czynna jest w godz. 6:00-17:00.