Memoriał Urszuli Marciniak

Niezmiernie miło nam poinformować, że Nina Wojciechowska, uczennica klasy 8b, która jako jedyna reprezentowała naszą szkołę w ogólnopolskim finale Memoriału Urszuli Marciniak – zawodach w rozwiązywaniu łamigłówek matematycznych – zajęła zaszczytne VI miejsce, uzyskując tytuł finalisty zawodów. Jesteśmy bardzo dumni. Gratulujemy wszystkim uczestnikom. Równocześnie zachęcamy do udziału w konkursie w przyszłym roku!

Międzyszkolny konkurs mitologiczny

W minionym czasie uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Międzyszkolnym konkursie mitologicznym. Zainteresowanie było ogromne. Laureatami na poziomie szkolnym zostali następujący uczniowie: w kategorii klas

Wyniki konkursu „Angielska Pocztówka”

Z radością zawiadamiam o rozstrzygnięciu konkursu dla klas 0-III pod tytułem „Angielska pocztówka”. Poniżej zamieszczam nazwiska laureatów konkursu wraz z opisami prac, aby można je