Memoriał Urszuli Marciniak

Niezmiernie miło nam poinformować, że Nina Wojciechowska, uczennica klasy 8b, która jako jedyna reprezentowała naszą szkołę w ogólnopolskim finale Memoriału Urszuli Marciniak – zawodach w rozwiązywaniu łamigłówek matematycznych – zajęła zaszczytne VI miejsce, uzyskując tytuł finalisty zawodów. Jesteśmy bardzo dumni. Gratulujemy wszystkim uczestnikom. Równocześnie zachęcamy do udziału w konkursie w przyszłym roku!

Uroczyste zakończenie klas 3.

21 czerwca odbyło się Uroczyste Zakończenie Klas Trzecich – „Gala wręczenia Oscarów”. Podsumowaliśmy trzy lata nauki. Uczniowie otrzymali nagrody i wyróżnienia.

Konkurs „Wakacje z książką”

Pokażcie w formie lapbooka, jakie książki przeczytaliście w czasie wakacji! Może uda Wam się zachęcić innych do sięgnięcia po interesujące lektury? REGULAMIN KONKURSU „Wakacje z