MAKING CHRISTMAS CARDS:*)

W ramach naszego międzynarodowego projektu” Let’s meet with twins „Uczniowie klas trzecich z radością tworzyli swoje kreatywne kartki świąteczne, które wysłaliśmy do naszych przyjaciół do Wielkiej Brytanii. Matthew i Nicholas z pewnością ucieszą się na widok tylu pięknych kartek z życzeniami w języku polskim i angielskim 🙂

MERRY CHRISTMAS and HAPPY NEW YEAR!

Podziel się tym wpisem

Facebook

Więcej ...

Ogólne

Narodowe Święto Niepodległości

10 i 11 listopada odbyły się w naszej szkole uroczyste obchody Narodowego Święta Niepodległości. Uczniowie, pod opieką szkolnych polonistek, przygotowali przedstawienie przybliżające losy naszej ojczyzny nie tylko podczas zaborów, ale także po odzyskaniu niepodległości, aż po czasy współczesne. Wydarzenie uświetnił występ chóru pod batutą p. Moniki Derdy oraz piękny taniec w wykonaniu uczennic z klas

Klasy 4-8

Akcja integracja!

We wtorek 10 października odbyła się wycieczka integracyjna klas czwartych. Mimo chłodnego poranka pogoda w Promnie dopisała. Wszyscy w świetnych humorach bawili się doskonale. Dzieci miały możliwość wziąć udział w wielu grach i zabawach. To był dobrze spędzony czas 🙂