MAKING CHRISTMAS CARDS:*)

W ramach naszego międzynarodowego projektu” Let’s meet with twins „Uczniowie klas trzecich z radością tworzyli swoje kreatywne kartki świąteczne, które wysłaliśmy do naszych przyjaciół do Wielkiej Brytanii. Matthew i Nicholas z pewnością ucieszą się na widok tylu pięknych kartek z życzeniami w języku polskim i angielskim 🙂

MERRY CHRISTMAS and HAPPY NEW YEAR!

Podziel się tym wpisem

Facebook

Więcej ...

Ogólne

Spotkanie dla rodziców

Dnia 14 czerwca o godz. 17:00 zapraszamy rodziców przyszłorocznych „pierwszaków” na spotkanie organizacyjne z wychowawcami klas pierwszych. Do zobaczenia!

Klasy 4-8

Międzyszkolny konkurs literacko-dziennikarski

Bardzo miło nam poinformować, że Gabrysia Tolińska z klasy 6c zajęła II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Literacko-Dziennikarskim „To się wydarzyło po sąsiedzku – nasze Rataje” organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 18 w Poznaniu. Serdecznie gratulujemy sukcesu!!!