MAKING CHRISTMAS CARDS:*)

W ramach naszego międzynarodowego projektu” Let’s meet with twins „Uczniowie klas trzecich z radością tworzyli swoje kreatywne kartki świąteczne, które wysłaliśmy do naszych przyjaciół do Wielkiej Brytanii. Matthew i Nicholas z pewnością ucieszą się na widok tylu pięknych kartek z życzeniami w języku polskim i angielskim 🙂

MERRY CHRISTMAS and HAPPY NEW YEAR!

Podziel się tym wpisem

Facebook

Więcej ...

Ogólne

Drzwi otwarte

Serdecznie zapraszamy na „Drzwi otwarte”, które odbędą się 19 marca od godz. 17:00!

Ogólne

Pożegnanie…

Im jaśniej człowiek płonął za życia, tym mocniej jego gwiazda świeci w ciemności. (George R. R. Martin) Nie sposób nam wyrazić żalu z powodu nagłej, tragicznej śmierci śp. Tymoteusza Dudy . Tymek był pełnym radości i marzeń, chłopcem, absolwentem naszej szkoły… naszym Uczniem i Kolegą. Mądry, pracowity, wrażliwy, wszechstronnie uzdolniony, zawsze uśmiechnięty, z blaskiem w pięknych,