MAKING CHRISTMAS CARDS:*)

W ramach naszego międzynarodowego projektu” Let’s meet with twins „Uczniowie klas trzecich z radością tworzyli swoje kreatywne kartki świąteczne, które wysłaliśmy do naszych przyjaciół do Wielkiej Brytanii. Matthew i Nicholas z pewnością ucieszą się na widok tylu pięknych kartek z życzeniami w języku polskim i angielskim 🙂

MERRY CHRISTMAS and HAPPY NEW YEAR!

Podziel się tym wpisem

Facebook

Więcej ...

Ogólne

Spotkanie organizacyjne

Dyrekcja i Wychowawcy zapraszają Rodziców przyszłorocznych uczniów klas pierwszych na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się we wtorek 11.06.2024r o godzinie 17.00 w auli szkolnej. 

Klasy 4-8

Czwartoklasiści w Toruniu

W miniony piątek klasy: 4a, 4b i 4c wybrały się na całodniową wycieczkę do Torunia… Towarzyszył nam przewodnik – pan Tomasz ze „Śnieżka – podróże małe i duże „, nauczyciele, a także nasza szkolna maskotka – Koszałek Opałek. Pogoda🌞 i humory dopisały🙂.  Wszyscy uczestnicy wzięli udział w warsztatach piekarskich i mogą pochwalić się  umiejętnością wypieku