Finał akcji „Szlachetna Paczka”

,,Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie, ponieważ wszelkie dobro, które dajemy, zatacza koło i wraca do nas”. (Flora Edwards)

W minionym tygodniu zakończyła się powodzeniem nasza szkolna akcja ,,Szlachetna Paczka”. W środę zapakowano wszystkie dary, które w sobotę zostały zawiezione do magazynu w Szczytnikach.

Wszystkim zaangażowanym „Aniołom”- Rodzicom, Uczniom oraz Nauczycielom, dziękujemy za przyniesione artykuły spożywcze i chemiczno-kosmetyczne, zakupione prezenty, vouchery, złożone datki, wykonane kartki… za pomoc, współpracę i ogromne serca.

Prawdziwe dobro nie potrzebuje chwały, nie oczekuje rewanżu, ale we właściwym momencie wraca.

Tego… oraz błogosławionych świąt, pełnych miłości i rodzinnej atmosfery

życzą wolontariuszki szkolnej akcji ,,Szlachetna Paczka”

Dorota Berg i Patrycja Stachowiak

Podziel się tym wpisem

Facebook

Więcej ...

Klasy 4-8

Walentynki

Informujemy, iż od dnia 23 stycznia przy wejściu głównym naszej szkoły będzie stała skrzynka walentynkowa. Do 14 lutego, do godziny 8.55 będzie można wrzucać do niej kartki – anonimowe lub podpisane. Zadbajcie o to, aby w widocznym miejscu był napisany adresat kartki. Również 14 lutego osoby, które ubiorą jakiś walentynkowy akcent – czerwony lub różowy

Klasy 4-8

Propozycje partnerskiej szkoły Early Stage

Drodzy Rodzice, partnerska szkoła językowa Early Stage zaprasza do zapisów uczniów klas 5/6 na kurs języka angielskiego Zajęcia odbywają się na terenie szkoły 2 razy w tygodniu (poniedziałki/środy 13:40-15:10). Więcej informacji tel. 691 371 647, adres mailowy poznan.nowemiasto@earlystage.pl i na stronie internetowej www.earlystage.pl  Szkoła językowa Early Stage organizuje również warsztaty przygotowujące do Egzaminu Ósmoklasisty. W ofercie: – 6 godzin warsztatów (3