Finał akcji „Szlachetna Paczka”

,,Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie, ponieważ wszelkie dobro, które dajemy, zatacza koło i wraca do nas”. (Flora Edwards)

W minionym tygodniu zakończyła się powodzeniem nasza szkolna akcja ,,Szlachetna Paczka”. W środę zapakowano wszystkie dary, które w sobotę zostały zawiezione do magazynu w Szczytnikach.

Wszystkim zaangażowanym „Aniołom”- Rodzicom, Uczniom oraz Nauczycielom, dziękujemy za przyniesione artykuły spożywcze i chemiczno-kosmetyczne, zakupione prezenty, vouchery, złożone datki, wykonane kartki… za pomoc, współpracę i ogromne serca.

Prawdziwe dobro nie potrzebuje chwały, nie oczekuje rewanżu, ale we właściwym momencie wraca.

Tego… oraz błogosławionych świąt, pełnych miłości i rodzinnej atmosfery

życzą wolontariuszki szkolnej akcji ,,Szlachetna Paczka”

Dorota Berg i Patrycja Stachowiak

Podziel się tym wpisem

Facebook

Więcej ...

Ogólne

Drzwi otwarte

Serdecznie zapraszamy na „Drzwi otwarte”, które odbędą się 19 marca od godz. 17:00!

Ogólne

Pożegnanie…

Im jaśniej człowiek płonął za życia, tym mocniej jego gwiazda świeci w ciemności. (George R. R. Martin) Nie sposób nam wyrazić żalu z powodu nagłej, tragicznej śmierci śp. Tymoteusza Dudy . Tymek był pełnym radości i marzeń, chłopcem, absolwentem naszej szkoły… naszym Uczniem i Kolegą. Mądry, pracowity, wrażliwy, wszechstronnie uzdolniony, zawsze uśmiechnięty, z blaskiem w pięknych,