Finał akcji „Szlachetna Paczka”

,,Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie, ponieważ wszelkie dobro, które dajemy, zatacza koło i wraca do nas”. (Flora Edwards)

W minionym tygodniu zakończyła się powodzeniem nasza szkolna akcja ,,Szlachetna Paczka”. W środę zapakowano wszystkie dary, które w sobotę zostały zawiezione do magazynu w Szczytnikach.

Wszystkim zaangażowanym „Aniołom”- Rodzicom, Uczniom oraz Nauczycielom, dziękujemy za przyniesione artykuły spożywcze i chemiczno-kosmetyczne, zakupione prezenty, vouchery, złożone datki, wykonane kartki… za pomoc, współpracę i ogromne serca.

Prawdziwe dobro nie potrzebuje chwały, nie oczekuje rewanżu, ale we właściwym momencie wraca.

Tego… oraz błogosławionych świąt, pełnych miłości i rodzinnej atmosfery

życzą wolontariuszki szkolnej akcji ,,Szlachetna Paczka”

Dorota Berg i Patrycja Stachowiak

Spotkanie organizacyjne

Dyrekcja i Wychowawcy zapraszają Rodziców przyszłorocznych uczniów klas pierwszych na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się we wtorek 11.06.2024r o godzinie 17.00 w auli szkolnej.

Czwartoklasiści w Toruniu

W miniony piątek klasy: 4a, 4b i 4c wybrały się na całodniową wycieczkę do Torunia… Towarzyszył nam przewodnik – pan Tomasz ze „Śnieżka – podróże małe i duże „, nauczyciele, a także nasza szkolna maskotka – Koszałek Opałek. Pogoda🌞 i humory dopisały🙂.  Wszyscy uczestnicy wzięli udział w warsztatach piekarskich i mogą pochwalić się  umiejętnością wypieku