Finał akcji „Szlachetna Paczka”

,,Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie, ponieważ wszelkie dobro, które dajemy, zatacza koło i wraca do nas”. (Flora Edwards)

W minionym tygodniu zakończyła się powodzeniem nasza szkolna akcja ,,Szlachetna Paczka”. W środę zapakowano wszystkie dary, które w sobotę zostały zawiezione do magazynu w Szczytnikach.

Wszystkim zaangażowanym „Aniołom”- Rodzicom, Uczniom oraz Nauczycielom, dziękujemy za przyniesione artykuły spożywcze i chemiczno-kosmetyczne, zakupione prezenty, vouchery, złożone datki, wykonane kartki… za pomoc, współpracę i ogromne serca.

Prawdziwe dobro nie potrzebuje chwały, nie oczekuje rewanżu, ale we właściwym momencie wraca.

Tego… oraz błogosławionych świąt, pełnych miłości i rodzinnej atmosfery

życzą wolontariuszki szkolnej akcji ,,Szlachetna Paczka”

Dorota Berg i Patrycja Stachowiak

Podziel się tym wpisem

Facebook

Więcej ...

Klasy 4-8

Konkurs na szkolną maskotkę

REGULAMIN KONKURSU NA SZKOLNĄ MASKOTKĘ Organizatorem konkursu są nauczycielki języka polskiego oraz techniki i informatyki w Szkole Podstawowej nr 64 w Poznaniu.  promowanie dobrego imienia szkoły poprzez wyłonienie oryginalnej maskotki (do celów identyfikacyjnych i promocyjnych Szkoły Podstawowej nr 64 im. M. Konopnickiej w Poznaniu) rozwijanie umiejętności i zdolności artystycznych, manualnych rozwijanie kreatywności i wyobraźni

Ogólne

Rozpoczęcie roku szkolnego

Szanowni Rodzice, drodzy Uczniowie! Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego odbędzie się 4 września: Świetlica w tym dniu czynna jest w godz. 6:00-17:00.