Lista dzieci przyjętych i nieprzyjętych do oddziału przedszkolnego

Szanowni Państwo,

w załącznikach przekazujemy listy dzieci przyjętych i nieprzyjętych do oddziału przedszkolnego w naszej szkole.

LISTA DZIECI NIEPRZYJĘTYCH

LISTA DZIECI PRZYJĘTYCH

Placówki dysponujące wolnymi miejscami

Podziel się tym wpisem

Facebook

Więcej ...

Ogólne

Drzwi otwarte

Serdecznie zapraszamy na „Drzwi otwarte”, które odbędą się 19 marca od godz. 17:00!

Ogólne

Pożegnanie…

Im jaśniej człowiek płonął za życia, tym mocniej jego gwiazda świeci w ciemności. (George R. R. Martin) Nie sposób nam wyrazić żalu z powodu nagłej, tragicznej śmierci śp. Tymoteusza Dudy . Tymek był pełnym radości i marzeń, chłopcem, absolwentem naszej szkoły… naszym Uczniem i Kolegą. Mądry, pracowity, wrażliwy, wszechstronnie uzdolniony, zawsze uśmiechnięty, z blaskiem w pięknych,