„Co robić, nie pytaj. Jesteś w domu? Czytaj! „

Biblioteka zaprasza do wzięcia udziału w konkursie „Co robić, nie pytaj. Jesteś w domu? Czytaj!” Konkurs z okazji Światowego Dnia Książki. Głównym celem konkursu jest stworzenie plakatu, który zainspiruje do czytania książek w obecnej sytuacji, kiedy musimy pozostać w domu.

Plakat możesz wykonać dowolną techniką. Zdjęcie prześlij przez mobidziennik do Pani Eweliny Zienkowicz lub Pani Teresy Kajl – Jankowskiej do dnia 08.05.2020 r.

Prosimy o podpisywanie załączników imieniem i nazwiskiem oraz klasą.

Międzyszkolny konkurs mitologiczny

W minionym czasie uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Międzyszkolnym konkursie mitologicznym. Zainteresowanie było ogromne. Laureatami na poziomie szkolnym zostali następujący uczniowie: w kategorii klas

Wyniki konkursu „Angielska Pocztówka”

Z radością zawiadamiam o rozstrzygnięciu konkursu dla klas 0-III pod tytułem „Angielska pocztówka”. Poniżej zamieszczam nazwiska laureatów konkursu wraz z opisami prac, aby można je