Wyniki konkursu „Angielska Pocztówka”

Z radością zawiadamiam o rozstrzygnięciu konkursu dla klas 0-III pod tytułem „Angielska pocztówka”. Poniżej zamieszczam nazwiska laureatów konkursu wraz z opisami prac, aby można je było podziwiać na załączonych zdjęciach.

KLASY 0-I:

I miejsce:
Magdalena Knychała1c (London Eye)

II miejsce:
Matylda Mensfeld 1a (Big Ben, bus)
Mikołaj Król 1a (Big Ben, bus)

III miejsce:
Mikołaj Tocki kl.0 (Londyn w ramce z flagi)

Wyróżnienie:
Daryna Mykhailiuk1a (Hello!)
Liliana Szafranek 1c (Greetings from New York)

KLASY II-III:

I miejsce:
Natalia Zielińska 3a (rysunek w kształcie serca)

II miejsce:
Krystyna Cieszyńska 2c (Welcome)
Julia Kowalak 2c (I love Australia)

III miejsce:
Emil Jarek 2b (I love England)

Wyróżnienie:
Adam Jastrzębski 2c (Greetings from USA)

Zwycięzcom konkursu gratuluję, a pozostałym uczestnikom dziękuję za udział. Prace konkursowe będą wywieszone na gazetce w korytarzu szkolnym, aby mogły cieszyć oczy wszystkich przechodzących obok osób.

Agnieszka Benedykcińska

Uroczyste zakończenie klas 3.

21 czerwca odbyło się Uroczyste Zakończenie Klas Trzecich – „Gala wręczenia Oscarów”. Podsumowaliśmy trzy lata nauki. Uczniowie otrzymali nagrody i wyróżnienia.

Konkurs „Wakacje z książką”

Pokażcie w formie lapbooka, jakie książki przeczytaliście w czasie wakacji! Może uda Wam się zachęcić innych do sięgnięcia po interesujące lektury? REGULAMIN KONKURSU „Wakacje z