Szlachetna Paczka

Od wielu lat razem zmieniamy świat na lepsze.

W minioną sobotę zostały dostarczone prezenty, które przygotowała nasza szkolna społeczność dla wybranej rodziny w ramach akcji „Szlachetna Paczka”.
Dzięki Waszej pomocy udało się zrealizować prawie wszystkie życzenia i marzenia tych potrzebujących.
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób zaangażowali się w przygotowanie tego daru. Każda klasa wywiązała się z powierzonego zadania, za co dziękujemy naszym Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom, Dyrekcji. Tę masę podarunków udało się przewieźć dzięki panu Maciejowi Karczyńskiemu i jego synowi Filipowi.
Cieszymy się, że w tych trudnych czasach potrafimy się zjednoczyć i wspólnymi siłami pomóc tym, którzy tego potrzebują.
Jeszcze raz dziękujemy za okazaną pomoc finansową i wielkie serca. To wspaniałe uczucie spełniać czyjeś marzenia, szczególnie te nierealne. Pamiętajcie, że dobro wraca.

Organizatorki akcji – Dorota Berg i Patrycja Stachowiak

PS Wkrótce pojawi się relacja z przekazania prezentu rodzinie.

Regulamin konkursu pt. „Łacina wokół nas”

Przygotuj plakat reklamujący rolę łaciny we współczesnym świecie, przedstaw w ciekawy sposób gdzie możemy się spotkać z tym językiem na co dzień, w zwykłych sytuacjach. Pokaż, że łacina jest obecna w naszym życiu. – termin przynoszenia prac do 19 grudnia – sala 107 lub 121 Organizator konkursu: Szkoła Podstawowa nr 64 im. Marii Konopnickiej w

Dzień Pluszowego Misia

Informujemy, iż z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego, dnia 25 listopada br. odbędzie się Dzień Pluszowego Misia. Osoby, które przyjdą z elementem ubioru dotyczącym tego tematu, bądź z pluszowym misiem, otrzymają punkty dodatnie z zachowania. Zachęcamy do zabawy! Samorząd Uczniowski