Szlachetna Paczka

Od wielu lat razem zmieniamy świat na lepsze.

W minioną sobotę zostały dostarczone prezenty, które przygotowała nasza szkolna społeczność dla wybranej rodziny w ramach akcji „Szlachetna Paczka”.
Dzięki Waszej pomocy udało się zrealizować prawie wszystkie życzenia i marzenia tych potrzebujących.
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób zaangażowali się w przygotowanie tego daru. Każda klasa wywiązała się z powierzonego zadania, za co dziękujemy naszym Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom, Dyrekcji. Tę masę podarunków udało się przewieźć dzięki panu Maciejowi Karczyńskiemu i jego synowi Filipowi.
Cieszymy się, że w tych trudnych czasach potrafimy się zjednoczyć i wspólnymi siłami pomóc tym, którzy tego potrzebują.
Jeszcze raz dziękujemy za okazaną pomoc finansową i wielkie serca. To wspaniałe uczucie spełniać czyjeś marzenia, szczególnie te nierealne. Pamiętajcie, że dobro wraca.

Organizatorki akcji – Dorota Berg i Patrycja Stachowiak

PS Wkrótce pojawi się relacja z przekazania prezentu rodzinie.

Spotkanie organizacyjne

Dyrekcja i Wychowawcy zapraszają Rodziców przyszłorocznych uczniów klas pierwszych na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się we wtorek 11.06.2024r o godzinie 17.00 w auli szkolnej.

Czwartoklasiści w Toruniu

W miniony piątek klasy: 4a, 4b i 4c wybrały się na całodniową wycieczkę do Torunia… Towarzyszył nam przewodnik – pan Tomasz ze „Śnieżka – podróże małe i duże „, nauczyciele, a także nasza szkolna maskotka – Koszałek Opałek. Pogoda🌞 i humory dopisały🙂.  Wszyscy uczestnicy wzięli udział w warsztatach piekarskich i mogą pochwalić się  umiejętnością wypieku