Szlachetna Paczka

Od wielu lat razem zmieniamy świat na lepsze.

W minioną sobotę zostały dostarczone prezenty, które przygotowała nasza szkolna społeczność dla wybranej rodziny w ramach akcji „Szlachetna Paczka”.
Dzięki Waszej pomocy udało się zrealizować prawie wszystkie życzenia i marzenia tych potrzebujących.
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób zaangażowali się w przygotowanie tego daru. Każda klasa wywiązała się z powierzonego zadania, za co dziękujemy naszym Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom, Dyrekcji. Tę masę podarunków udało się przewieźć dzięki panu Maciejowi Karczyńskiemu i jego synowi Filipowi.
Cieszymy się, że w tych trudnych czasach potrafimy się zjednoczyć i wspólnymi siłami pomóc tym, którzy tego potrzebują.
Jeszcze raz dziękujemy za okazaną pomoc finansową i wielkie serca. To wspaniałe uczucie spełniać czyjeś marzenia, szczególnie te nierealne. Pamiętajcie, że dobro wraca.

Organizatorki akcji – Dorota Berg i Patrycja Stachowiak

PS Wkrótce pojawi się relacja z przekazania prezentu rodzinie.

Uroczyste zakończenie klas 3.

21 czerwca odbyło się Uroczyste Zakończenie Klas Trzecich – „Gala wręczenia Oscarów”. Podsumowaliśmy trzy lata nauki. Uczniowie otrzymali nagrody i wyróżnienia.

Konkurs „Wakacje z książką”

Pokażcie w formie lapbooka, jakie książki przeczytaliście w czasie wakacji! Może uda Wam się zachęcić innych do sięgnięcia po interesujące lektury? REGULAMIN KONKURSU „Wakacje z