Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Podczas XI Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia uczniowie – Weronika i Tymek z klasy 7f, pełnili patrol i zgodnie z hasłem -„Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają”- „przepytywali ” dorosłych, pracujących w naszej szkole z działań „tabliczkowych”. Wszyscy wykazali się doskonałą jej znajomością. Na lekcjach panowała atmosfera zabawy i rywalizacji podczas quizów. Jednym z bardzo ciekawych zadań okazały się rymowanki matematyczne zawierające odpowiedź na wylosowane działanie.

Klasy 1-3 również świętowały Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. W klasach odbyły się matematyczne gry i zabawy.

Zachęcamy, aby ćwiczyć tabliczkę codziennie, nie tylko od święta 🙂

Znamy wyniki wyborów do Samorządu Uczniowskiego

W naszej szkole odbyły się Wybory do Samorządu Uczniowskiego. Wybory były swoistą lekcją demokracji dla uczniów naszej szkoły. Uczniowie przekonali się, że w dorosłym życiu