„Ikabog” ilustrowany przez Kajtka

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że uczeń naszej szkoły Kajetan Kloziński z klasy 4c, został laureatem konkursu na ilustracje do oryginalnej opowieści J. K. Rowling pt. „Ikabog”.

Konkurs był organizowany przez wydawnictwo Media Rodzina na przełomie września i października. Zadaniem uczestników było wykonanie ilustracji do wybranego rozdziału i przesłanie jej do wydawnictwa. Nagroda jedyna w swoim rodzaju, ponieważ wygrane ilustracje, zostały umieszczone w książce, która miała swoją premierę 25 listopada 2020r. Kajetanowi gratulujemy tak wspaniałej wygranej i życzymy dalszych sukcesów.

Spotkanie organizacyjne

Dyrekcja i Wychowawcy zapraszają Rodziców przyszłorocznych uczniów klas pierwszych na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się we wtorek 11.06.2024r o godzinie 17.00 w auli szkolnej.

Czwartoklasiści w Toruniu

W miniony piątek klasy: 4a, 4b i 4c wybrały się na całodniową wycieczkę do Torunia… Towarzyszył nam przewodnik – pan Tomasz ze „Śnieżka – podróże małe i duże „, nauczyciele, a także nasza szkolna maskotka – Koszałek Opałek. Pogoda🌞 i humory dopisały🙂.  Wszyscy uczestnicy wzięli udział w warsztatach piekarskich i mogą pochwalić się  umiejętnością wypieku