„Ikabog” ilustrowany przez Kajtka

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że uczeń naszej szkoły Kajetan Kloziński z klasy 4c, został laureatem konkursu na ilustracje do oryginalnej opowieści J. K. Rowling pt. „Ikabog”.

Konkurs był organizowany przez wydawnictwo Media Rodzina na przełomie września i października. Zadaniem uczestników było wykonanie ilustracji do wybranego rozdziału i przesłanie jej do wydawnictwa. Nagroda jedyna w swoim rodzaju, ponieważ wygrane ilustracje, zostały umieszczone w książce, która miała swoją premierę 25 listopada 2020r. Kajetanowi gratulujemy tak wspaniałej wygranej i życzymy dalszych sukcesów.

Uroczyste zakończenie klas 3.

21 czerwca odbyło się Uroczyste Zakończenie Klas Trzecich – „Gala wręczenia Oscarów”. Podsumowaliśmy trzy lata nauki. Uczniowie otrzymali nagrody i wyróżnienia.

Konkurs „Wakacje z książką”

Pokażcie w formie lapbooka, jakie książki przeczytaliście w czasie wakacji! Może uda Wam się zachęcić innych do sięgnięcia po interesujące lektury? REGULAMIN KONKURSU „Wakacje z