„Ikabog” ilustrowany przez Kajtka

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że uczeń naszej szkoły Kajetan Kloziński z klasy 4c, został laureatem konkursu na ilustracje do oryginalnej opowieści J. K. Rowling pt. „Ikabog”.

Konkurs był organizowany przez wydawnictwo Media Rodzina na przełomie września i października. Zadaniem uczestników było wykonanie ilustracji do wybranego rozdziału i przesłanie jej do wydawnictwa. Nagroda jedyna w swoim rodzaju, ponieważ wygrane ilustracje, zostały umieszczone w książce, która miała swoją premierę 25 listopada 2020r. Kajetanowi gratulujemy tak wspaniałej wygranej i życzymy dalszych sukcesów.

Międzyszkolny konkurs mitologiczny

W minionym czasie uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Międzyszkolnym konkursie mitologicznym. Zainteresowanie było ogromne. Laureatami na poziomie szkolnym zostali następujący uczniowie: w kategorii klas

Wyniki konkursu „Angielska Pocztówka”

Z radością zawiadamiam o rozstrzygnięciu konkursu dla klas 0-III pod tytułem „Angielska pocztówka”. Poniżej zamieszczam nazwiska laureatów konkursu wraz z opisami prac, aby można je