„Ikabog” ilustrowany przez Kajtka

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że uczeń naszej szkoły Kajetan Kloziński z klasy 4c, został laureatem konkursu na ilustracje do oryginalnej opowieści J. K. Rowling pt. „Ikabog”.

Konkurs był organizowany przez wydawnictwo Media Rodzina na przełomie września i października. Zadaniem uczestników było wykonanie ilustracji do wybranego rozdziału i przesłanie jej do wydawnictwa. Nagroda jedyna w swoim rodzaju, ponieważ wygrane ilustracje, zostały umieszczone w książce, która miała swoją premierę 25 listopada 2020r. Kajetanowi gratulujemy tak wspaniałej wygranej i życzymy dalszych sukcesów.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

Rozpoczęcie roku szkolnego 2021 – 2022 1 września 2021 r. Klasy 1-3 Klasy pierwsze – godzina 9.20 Dzieci spotykają się o godzinie 9.20 przed szkołą.