Drzwi Otwarte w SP64

9 marca w naszej szkole odbyły się Drzwi Otwarte. Przyszli pierwszoklasiści wraz z rodzicami mogli zwiedzić naszą szkołę.

Podczas gdy rodzice spotkali się z p. Dyrektor, pedagogiem i psychologiem szkolnym na auli i omówione zostały zasady rekrutacji oraz najważniejsze zagadnienia dotyczące rozpoczęcia nauki. W tym czasie dzieci pod opieką nauczycieli i pracowników placówki wybrali się na spacer po szkole i mieli okazję zajrzeć do sal lekcyjnych. Sale lekcyjne tego dnia zamieniły się w Krainę Zabawy, Krainę Muzyki, Krainę Kwiatów, Krainę Kółek, Krainę Einsteina oraz Krainę Pand.

Podziel się tym wpisem

Facebook

Więcej ...

Klasy 4-8

Czwartoklasiści w Toruniu

W miniony piątek klasy: 4a, 4b i 4c wybrały się na całodniową wycieczkę do Torunia… Towarzyszył nam przewodnik – pan Tomasz ze „Śnieżka – podróże małe i duże „, nauczyciele, a także nasza szkolna maskotka – Koszałek Opałek. Pogoda🌞 i humory dopisały🙂.  Wszyscy uczestnicy wzięli udział w warsztatach piekarskich i mogą pochwalić się  umiejętnością wypieku

Ogólne

Dzień Europejski

„Zjednoczeni w różnorodności” – to hasło Unii Europejskiej, które jest również myślą przewodnią całej naszej szkolnej społeczności. 10 maja świętowaliśmy 20-lecie przyłączenia Polski do Unii, każda klasa była odpowiedzialna za przedstawienie wylosowanego państwa europejskiego – znanych postaci, tradycji, sportu, sztuki i kuchni. W tym dniu było kolorowo, wesoło, tanecznie i smacznie! Uczniowie przygotowywali tradycyjne potrawy