Drzwi Otwarte w SP64

9 marca w naszej szkole odbyły się Drzwi Otwarte. Przyszli pierwszoklasiści wraz z rodzicami mogli zwiedzić naszą szkołę.

Podczas gdy rodzice spotkali się z p. Dyrektor, pedagogiem i psychologiem szkolnym na auli i omówione zostały zasady rekrutacji oraz najważniejsze zagadnienia dotyczące rozpoczęcia nauki. W tym czasie dzieci pod opieką nauczycieli i pracowników placówki wybrali się na spacer po szkole i mieli okazję zajrzeć do sal lekcyjnych. Sale lekcyjne tego dnia zamieniły się w Krainę Zabawy, Krainę Muzyki, Krainę Kwiatów, Krainę Kółek, Krainę Einsteina oraz Krainę Pand.

Podziel się tym wpisem

Facebook

Więcej ...

Ogólne

Narodowe Święto Niepodległości

10 i 11 listopada odbyły się w naszej szkole uroczyste obchody Narodowego Święta Niepodległości. Uczniowie, pod opieką szkolnych polonistek, przygotowali przedstawienie przybliżające losy naszej ojczyzny nie tylko podczas zaborów, ale także po odzyskaniu niepodległości, aż po czasy współczesne. Wydarzenie uświetnił występ chóru pod batutą p. Moniki Derdy oraz piękny taniec w wykonaniu uczennic z klas

Klasy 4-8

Akcja integracja!

We wtorek 10 października odbyła się wycieczka integracyjna klas czwartych. Mimo chłodnego poranka pogoda w Promnie dopisała. Wszyscy w świetnych humorach bawili się doskonale. Dzieci miały możliwość wziąć udział w wielu grach i zabawach. To był dobrze spędzony czas 🙂