Drzwi Otwarte w SP64

9 marca w naszej szkole odbyły się Drzwi Otwarte. Przyszli pierwszoklasiści wraz z rodzicami mogli zwiedzić naszą szkołę.

Podczas gdy rodzice spotkali się z p. Dyrektor, pedagogiem i psychologiem szkolnym na auli i omówione zostały zasady rekrutacji oraz najważniejsze zagadnienia dotyczące rozpoczęcia nauki. W tym czasie dzieci pod opieką nauczycieli i pracowników placówki wybrali się na spacer po szkole i mieli okazję zajrzeć do sal lekcyjnych. Sale lekcyjne tego dnia zamieniły się w Krainę Zabawy, Krainę Muzyki, Krainę Kwiatów, Krainę Kółek, Krainę Einsteina oraz Krainę Pand.

Podziel się tym wpisem

Facebook

Więcej ...

Ogólne

Spotkanie dla rodziców

Dnia 14 czerwca o godz. 17:00 zapraszamy rodziców przyszłorocznych „pierwszaków” na spotkanie organizacyjne z wychowawcami klas pierwszych. Do zobaczenia!

Klasy 4-8

Międzyszkolny konkurs literacko-dziennikarski

Bardzo miło nam poinformować, że Gabrysia Tolińska z klasy 6c zajęła II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Literacko-Dziennikarskim „To się wydarzyło po sąsiedzku – nasze Rataje” organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 18 w Poznaniu. Serdecznie gratulujemy sukcesu!!!