Zebranie informacyjne dla rodziców uczniów klas I i oddziału przedszkolnego

Serdecznie zapraszamy Rodziców dzieci, które w roku szkolnym 2020/21 będą uczęszczały do oddziału przedszkolnego oraz klas I w Szkole Podstawowej nr 64 w Poznaniu na  ZEBRANIE INFORMACYJNE, które odbędzie się 24 sierpnia 2020 r.:

– godzina 17:00 Oddział przedszkolny,

– godzina 17:30 klasa I A,

– godzina 18:00 klasa I B,

– godzina 18:30 klasa I C.

Spotkanie odbywać się będzie w reżimie sanitarnym (obowiązują maseczki przykrywające usta i nos, dezynfekcja rąk oraz dystans między osobami).W załączeniu listy dzieci klas I.

KLASA 1A

KLASA 1B

KLASA 1C

Uroczyste zakończenie klas 3.

21 czerwca odbyło się Uroczyste Zakończenie Klas Trzecich – „Gala wręczenia Oscarów”. Podsumowaliśmy trzy lata nauki. Uczniowie otrzymali nagrody i wyróżnienia.

Konkurs „Wakacje z książką”

Pokażcie w formie lapbooka, jakie książki przeczytaliście w czasie wakacji! Może uda Wam się zachęcić innych do sięgnięcia po interesujące lektury? REGULAMIN KONKURSU „Wakacje z