Zebranie informacyjne dla rodziców uczniów klas I i oddziału przedszkolnego

Serdecznie zapraszamy Rodziców dzieci, które w roku szkolnym 2020/21 będą uczęszczały do oddziału przedszkolnego oraz klas I w Szkole Podstawowej nr 64 w Poznaniu na  ZEBRANIE INFORMACYJNE, które odbędzie się 24 sierpnia 2020 r.:

– godzina 17:00 Oddział przedszkolny,

– godzina 17:30 klasa I A,

– godzina 18:00 klasa I B,

– godzina 18:30 klasa I C.

Spotkanie odbywać się będzie w reżimie sanitarnym (obowiązują maseczki przykrywające usta i nos, dezynfekcja rąk oraz dystans między osobami).W załączeniu listy dzieci klas I.

KLASA 1A

KLASA 1B

KLASA 1C

Międzyszkolny konkurs mitologiczny