Wyniki XV edycji Międzynarodowego Konkursu Informatycznego Bóbr

Bóbr to polska nazwa powołanego do życia w 2004 roku na Litwie Międzynarodowego Konkursu Informatycznego Bebras z zakresu informatyki oraz technologii informacyjnej i komunikacyjnej.

W naszym kraju organizatorem jest Polskie Towarzystwo Informatyczne oraz Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu. Konkurs odbywa się pod honorowym patronatem m.in. Ministerstwa Edukacji Narodowej, Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Ministerstwa Cyfryzacji oraz Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii.

Miło nam poinformować, że w tegorocznej XV edycji Międzynarodowego Konkursu Informatycznego Bóbr 3 uczniów naszej szkoły uzyskało tytuł laureata.

Laureatem III miejsca w kategorii Skrzat klasy 1-3 zostali:

Marta Balcer, klasa 3a

Szymon Szaroleta, klasa 3c

Laureatem III miejsca w kategorii Junior klasy 7 – 8 został:

Tymoteusz Przywecki, klasa 8c

Duma nas rozpiera. Gratulujemy serdecznie!

W naszej szkole konkurs odbywał się w 3 kategoriach.

Najlepsze wyniki uzyskali:

Kategoria Skrzat klasy 1 – 3

1. wynik w szkole ex aequo

Marta Balcer, klasa 3a i Szymon Szaroleta, klasa 3c

• wynik w szkole Ksawery Pietrzak, klasa 3c
  • wynik w szkole Gabriela Mazowiecka, klasa 3c

Kategoria Beniamin klasy 4 – 6

1. wynik w szkole Mateusz Balcer, klasa 6a
  2. wynik w szkole Szymon Grzesiak, klasa 6b
  3. wynik w szkole Weronika Łuszczyńska, klasa 6f

wyróżnienie: Magdalena Mamot, klasa 4b

Kategoria Junior klasy 7 – 8

1. wynik w szkole Tymoteusz Przywecki, klasa 8c
  2. wynik w szkole Nina Wojciechowska, klasa 8b
  3. wynik w szkole Jan Krystkowiak, klasa 8c

Gratulujemy serdecznie!

Życzymy wszystkim uczestnikom wielu sukcesów.

Regulamin konkursu pt. „Łacina wokół nas”

Przygotuj plakat reklamujący rolę łaciny we współczesnym świecie, przedstaw w ciekawy sposób gdzie możemy się spotkać z tym językiem na co dzień, w zwykłych sytuacjach. Pokaż, że łacina jest obecna w naszym życiu. – termin przynoszenia prac do 19 grudnia – sala 107 lub 121 Organizator konkursu: Szkoła Podstawowa nr 64 im. Marii Konopnickiej w

Dzień Pluszowego Misia

Informujemy, iż z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego, dnia 25 listopada br. odbędzie się Dzień Pluszowego Misia. Osoby, które przyjdą z elementem ubioru dotyczącym tego tematu, bądź z pluszowym misiem, otrzymają punkty dodatnie z zachowania. Zachęcamy do zabawy! Samorząd Uczniowski