Wyniki konkursu „Wakacje z książką”

„Kto czyta książki, żyje podwójnie”. Ogromnie cieszy fakt, że wielu naszych uczniów bierze sobie te słowa Umberto Eco do serca i nie tylko podczas roku szkolnego, ale również w wakacje czyta książki. W tym roku postanowiliśmy sprawdzić po jakie lektury dzieci sięgają najczęściej, a efekty tych czytelniczych odkryć możemy podziwiać w konkursowych lapbookach. Poniżej prezentujemy wyniki konkursu „Wakacje z książką”.

Klasy 4-6

I miejsce – Asia Wiśniewska kl. 4b

II miejsce – Stanisław Czub kl. 6b

III miejsce – Franek Kozłowski 4c i Jagoda Machnicka kl. 4a

Klasy 7-8

I miejsce – Zuzanna Górna kl. 8d

II miejsce – Natalia Okuła kl. 8a

III miejsce – Franek Nadziejko kl. 8d

Gratulujemy 🙂

Podziel się tym wpisem

Facebook

Więcej ...

Klasy 4-8

Regulamin konkursu pt. „Łacina wokół nas”

Przygotuj plakat reklamujący rolę łaciny we współczesnym świecie, przedstaw w ciekawy sposób gdzie możemy się spotkać z tym językiem na co dzień, w zwykłych sytuacjach. Pokaż, że łacina jest obecna w naszym życiu. – termin przynoszenia prac do 19 grudnia – sala 107 lub 121 Organizator konkursu: Szkoła Podstawowa nr 64 im. Marii Konopnickiej w

Klasy 4-8

Dzień Pluszowego Misia

Informujemy, iż z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego, dnia 25 listopada br. odbędzie się Dzień Pluszowego Misia. Osoby, które przyjdą z elementem ubioru dotyczącym tego tematu, bądź z pluszowym misiem, otrzymają punkty dodatnie z zachowania. Zachęcamy do zabawy! Samorząd Uczniowski