Wyniki konkursu „Wakacje z książką”

„Kto czyta książki, żyje podwójnie”. Ogromnie cieszy fakt, że wielu naszych uczniów bierze sobie te słowa Umberto Eco do serca i nie tylko podczas roku szkolnego, ale również w wakacje czyta książki. W tym roku postanowiliśmy sprawdzić po jakie lektury dzieci sięgają najczęściej, a efekty tych czytelniczych odkryć możemy podziwiać w konkursowych lapbookach. Poniżej prezentujemy wyniki konkursu „Wakacje z książką”.

Klasy 4-6

I miejsce – Asia Wiśniewska kl. 4b

II miejsce – Stanisław Czub kl. 6b

III miejsce – Franek Kozłowski 4c i Jagoda Machnicka kl. 4a

Klasy 7-8

I miejsce – Zuzanna Górna kl. 8d

II miejsce – Natalia Okuła kl. 8a

III miejsce – Franek Nadziejko kl. 8d

Gratulujemy 🙂

Podziel się tym wpisem

Facebook

Więcej ...

Ogólne

Dzień Matematyki

Marzec to miesiąc MATEMATYKI. Również w naszej szkole obfitował w wiele matematycznych atrakcji, konkursów i wyzwań. 14 marca obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Matematyki oraz Święto Liczby Pi. W związku z tym, uczniowie przygotowali ciekawą wystawę, na której można było m. in. podziwiać prace przygotowane na konkursy- matematyczno-literacki oraz matematyczno-plastyczny. Lekcjom matematyki towarzyszyły zadania związane z Ludolfiną-

Klasy 4-8

„Projekt język” – wyniki konkursów

21 lutego obchodziliśmy Dzień Języka Ojczystego, z tej okazji uczniowie naszej szkoły mieli możliwość wziąć udział w ,,Projekcie Język”, czyli w trzech konkursach polonistycznych. Niezmiernie cieszy fakt, że jak zwykle konkursy cieszyły się zainteresowaniem uczniów. Prace plastyczne można zobaczyć na szkolnym korytarzu (między salami 109 i 110).  Wyniki konkursów: Najzabawniejszy łamaniec językowy 1 miejsce –