Wyniki konkursu „Wakacje z książką”

„Kto czyta książki, żyje podwójnie”. Ogromnie cieszy fakt, że wielu naszych uczniów bierze sobie te słowa Umberto Eco do serca i nie tylko podczas roku szkolnego, ale również w wakacje czyta książki. W tym roku postanowiliśmy sprawdzić po jakie lektury dzieci sięgają najczęściej, a efekty tych czytelniczych odkryć możemy podziwiać w konkursowych lapbookach. Poniżej prezentujemy wyniki konkursu „Wakacje z książką”.

Klasy 4-6

I miejsce – Asia Wiśniewska kl. 4b

II miejsce – Stanisław Czub kl. 6b

III miejsce – Franek Kozłowski 4c i Jagoda Machnicka kl. 4a

Klasy 7-8

I miejsce – Zuzanna Górna kl. 8d

II miejsce – Natalia Okuła kl. 8a

III miejsce – Franek Nadziejko kl. 8d

Gratulujemy 🙂

Podziel się tym wpisem

Facebook

Więcej ...

Klasy 4-8

Konkurs na szkolną maskotkę

REGULAMIN KONKURSU NA SZKOLNĄ MASKOTKĘ Organizatorem konkursu są nauczycielki języka polskiego oraz techniki i informatyki w Szkole Podstawowej nr 64 w Poznaniu.  promowanie dobrego imienia szkoły poprzez wyłonienie oryginalnej maskotki (do celów identyfikacyjnych i promocyjnych Szkoły Podstawowej nr 64 im. M. Konopnickiej w Poznaniu) rozwijanie umiejętności i zdolności artystycznych, manualnych rozwijanie kreatywności i wyobraźni

Ogólne

Rozpoczęcie roku szkolnego

Szanowni Rodzice, drodzy Uczniowie! Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego odbędzie się 4 września: Świetlica w tym dniu czynna jest w godz. 6:00-17:00.