Wyniki konkursu „Wakacje z książką”

„Kto czyta książki, żyje podwójnie”. Ogromnie cieszy fakt, że wielu naszych uczniów bierze sobie te słowa Umberto Eco do serca i nie tylko podczas roku szkolnego, ale również w wakacje czyta książki. W tym roku postanowiliśmy sprawdzić po jakie lektury dzieci sięgają najczęściej, a efekty tych czytelniczych odkryć możemy podziwiać w konkursowych lapbookach. Poniżej prezentujemy wyniki konkursu „Wakacje z książką”.

Klasy 4-6

I miejsce – Asia Wiśniewska kl. 4b

II miejsce – Stanisław Czub kl. 6b

III miejsce – Franek Kozłowski 4c i Jagoda Machnicka kl. 4a

Klasy 7-8

I miejsce – Zuzanna Górna kl. 8d

II miejsce – Natalia Okuła kl. 8a

III miejsce – Franek Nadziejko kl. 8d

Gratulujemy 🙂

Podziel się tym wpisem

Facebook

Więcej ...

Klasy 4-8

Czwartoklasiści w Toruniu

W miniony piątek klasy: 4a, 4b i 4c wybrały się na całodniową wycieczkę do Torunia… Towarzyszył nam przewodnik – pan Tomasz ze „Śnieżka – podróże małe i duże „, nauczyciele, a także nasza szkolna maskotka – Koszałek Opałek. Pogoda🌞 i humory dopisały🙂.  Wszyscy uczestnicy wzięli udział w warsztatach piekarskich i mogą pochwalić się  umiejętnością wypieku

Ogólne

Dzień Europejski

„Zjednoczeni w różnorodności” – to hasło Unii Europejskiej, które jest również myślą przewodnią całej naszej szkolnej społeczności. 10 maja świętowaliśmy 20-lecie przyłączenia Polski do Unii, każda klasa była odpowiedzialna za przedstawienie wylosowanego państwa europejskiego – znanych postaci, tradycji, sportu, sztuki i kuchni. W tym dniu było kolorowo, wesoło, tanecznie i smacznie! Uczniowie przygotowywali tradycyjne potrawy