Wyniki konkursu recytatorskiego

2 czerwca w Dniu Patronki naszej szkoły odbył się konkurs recytatorski dla uczniów klas IV-VIII. Ponieważ rok 2022 został ogłoszony zarówno rokiem Marii Konopnickiej, jak i rokiem polskiego romantyzmu – podczas konkursu królowały teksty Adama Mickiewicza i właśnie Marii Konopnickiej.

W kategorii klas VI-VIII pierwsze miejsce zajęła Weronika Łuszczyńska z kl. 7f, drugie – Jakub Stachowiak z kl. 7e, a miejsce trzecie – Jakub Krzyżaniak z kl. 7c.

W kategorii klas IV-V przyznano tylko jedną nagrodę. Pierwsze miejsce zajęła Urszula Hapka z kl. 4c.

Serdecznie gratulujemy!

Podziel się tym wpisem

Facebook

Więcej ...

Ogólne

Dzień Matematyki

Marzec to miesiąc MATEMATYKI. Również w naszej szkole obfitował w wiele matematycznych atrakcji, konkursów i wyzwań. 14 marca obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Matematyki oraz Święto Liczby Pi. W związku z tym, uczniowie przygotowali ciekawą wystawę, na której można było m. in. podziwiać prace przygotowane na konkursy- matematyczno-literacki oraz matematyczno-plastyczny. Lekcjom matematyki towarzyszyły zadania związane z Ludolfiną-

Klasy 4-8

„Projekt język” – wyniki konkursów

21 lutego obchodziliśmy Dzień Języka Ojczystego, z tej okazji uczniowie naszej szkoły mieli możliwość wziąć udział w ,,Projekcie Język”, czyli w trzech konkursach polonistycznych. Niezmiernie cieszy fakt, że jak zwykle konkursy cieszyły się zainteresowaniem uczniów. Prace plastyczne można zobaczyć na szkolnym korytarzu (między salami 109 i 110).  Wyniki konkursów: Najzabawniejszy łamaniec językowy 1 miejsce –