Wyniki konkursu recytatorskiego

2 czerwca w Dniu Patronki naszej szkoły odbył się konkurs recytatorski dla uczniów klas IV-VIII. Ponieważ rok 2022 został ogłoszony zarówno rokiem Marii Konopnickiej, jak i rokiem polskiego romantyzmu – podczas konkursu królowały teksty Adama Mickiewicza i właśnie Marii Konopnickiej.

W kategorii klas VI-VIII pierwsze miejsce zajęła Weronika Łuszczyńska z kl. 7f, drugie – Jakub Stachowiak z kl. 7e, a miejsce trzecie – Jakub Krzyżaniak z kl. 7c.

W kategorii klas IV-V przyznano tylko jedną nagrodę. Pierwsze miejsce zajęła Urszula Hapka z kl. 4c.

Serdecznie gratulujemy!

Podziel się tym wpisem

Facebook

Więcej ...

Ogólne

Drzwi otwarte

Serdecznie zapraszamy na „Drzwi otwarte”, które odbędą się 19 marca od godz. 17:00!

Ogólne

Pożegnanie…

Im jaśniej człowiek płonął za życia, tym mocniej jego gwiazda świeci w ciemności. (George R. R. Martin) Nie sposób nam wyrazić żalu z powodu nagłej, tragicznej śmierci śp. Tymoteusza Dudy . Tymek był pełnym radości i marzeń, chłopcem, absolwentem naszej szkoły… naszym Uczniem i Kolegą. Mądry, pracowity, wrażliwy, wszechstronnie uzdolniony, zawsze uśmiechnięty, z blaskiem w pięknych,