Wyniki konkursu recytatorskiego

2 czerwca w Dniu Patronki naszej szkoły odbył się konkurs recytatorski dla uczniów klas IV-VIII. Ponieważ rok 2022 został ogłoszony zarówno rokiem Marii Konopnickiej, jak i rokiem polskiego romantyzmu – podczas konkursu królowały teksty Adama Mickiewicza i właśnie Marii Konopnickiej.

W kategorii klas VI-VIII pierwsze miejsce zajęła Weronika Łuszczyńska z kl. 7f, drugie – Jakub Stachowiak z kl. 7e, a miejsce trzecie – Jakub Krzyżaniak z kl. 7c.

W kategorii klas IV-V przyznano tylko jedną nagrodę. Pierwsze miejsce zajęła Urszula Hapka z kl. 4c.

Serdecznie gratulujemy!

Podziel się tym wpisem

Facebook

Więcej ...

Klasy 4-8

Regulamin konkursu pt. „Łacina wokół nas”

Przygotuj plakat reklamujący rolę łaciny we współczesnym świecie, przedstaw w ciekawy sposób gdzie możemy się spotkać z tym językiem na co dzień, w zwykłych sytuacjach. Pokaż, że łacina jest obecna w naszym życiu. – termin przynoszenia prac do 19 grudnia – sala 107 lub 121 Organizator konkursu: Szkoła Podstawowa nr 64 im. Marii Konopnickiej w

Klasy 4-8

Dzień Pluszowego Misia

Informujemy, iż z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego, dnia 25 listopada br. odbędzie się Dzień Pluszowego Misia. Osoby, które przyjdą z elementem ubioru dotyczącym tego tematu, bądź z pluszowym misiem, otrzymają punkty dodatnie z zachowania. Zachęcamy do zabawy! Samorząd Uczniowski