Wyniki konkursu recytatorskiego

2 czerwca w Dniu Patronki naszej szkoły odbył się konkurs recytatorski dla uczniów klas IV-VIII. Ponieważ rok 2022 został ogłoszony zarówno rokiem Marii Konopnickiej, jak i rokiem polskiego romantyzmu – podczas konkursu królowały teksty Adama Mickiewicza i właśnie Marii Konopnickiej.

W kategorii klas VI-VIII pierwsze miejsce zajęła Weronika Łuszczyńska z kl. 7f, drugie – Jakub Stachowiak z kl. 7e, a miejsce trzecie – Jakub Krzyżaniak z kl. 7c.

W kategorii klas IV-V przyznano tylko jedną nagrodę. Pierwsze miejsce zajęła Urszula Hapka z kl. 4c.

Serdecznie gratulujemy!

Podziel się tym wpisem

Facebook

Więcej ...

Klasy 4-8

Konkurs na szkolną maskotkę

REGULAMIN KONKURSU NA SZKOLNĄ MASKOTKĘ Organizatorem konkursu są nauczycielki języka polskiego oraz techniki i informatyki w Szkole Podstawowej nr 64 w Poznaniu.  promowanie dobrego imienia szkoły poprzez wyłonienie oryginalnej maskotki (do celów identyfikacyjnych i promocyjnych Szkoły Podstawowej nr 64 im. M. Konopnickiej w Poznaniu) rozwijanie umiejętności i zdolności artystycznych, manualnych rozwijanie kreatywności i wyobraźni

Ogólne

Rozpoczęcie roku szkolnego

Szanowni Rodzice, drodzy Uczniowie! Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego odbędzie się 4 września: Świetlica w tym dniu czynna jest w godz. 6:00-17:00.