Wyniki konkursu recytatorskiego

2 czerwca w Dniu Patronki naszej szkoły odbył się konkurs recytatorski dla uczniów klas IV-VIII. Ponieważ rok 2022 został ogłoszony zarówno rokiem Marii Konopnickiej, jak i rokiem polskiego romantyzmu – podczas konkursu królowały teksty Adama Mickiewicza i właśnie Marii Konopnickiej.

W kategorii klas VI-VIII pierwsze miejsce zajęła Weronika Łuszczyńska z kl. 7f, drugie – Jakub Stachowiak z kl. 7e, a miejsce trzecie – Jakub Krzyżaniak z kl. 7c.

W kategorii klas IV-V przyznano tylko jedną nagrodę. Pierwsze miejsce zajęła Urszula Hapka z kl. 4c.

Serdecznie gratulujemy!

Uroczyste zakończenie klas 3.

21 czerwca odbyło się Uroczyste Zakończenie Klas Trzecich – „Gala wręczenia Oscarów”. Podsumowaliśmy trzy lata nauki. Uczniowie otrzymali nagrody i wyróżnienia.

Konkurs „Wakacje z książką”

Pokażcie w formie lapbooka, jakie książki przeczytaliście w czasie wakacji! Może uda Wam się zachęcić innych do sięgnięcia po interesujące lektury? REGULAMIN KONKURSU „Wakacje z