Wyniki konkursu „Kobiety, które zmieniły bieg historii”

W marcu odbył się konkurs dla klas 1-8 na plakat pt. Kobiety, które zmieniły bieg historii. Oto wyniki:

Klasy 1-3:

1 miejsce: Mikołaj Król klasa 2A

2 miejsce: Krystyna Cieszyńska klasa 3C

wyróżnienia:

Wojciech Czub klasa 3A

Adam Jastęrzbski klasa 3C

Julia Kowalak klasa 3C

Hanna Szczęsna klasa 3A

Maria Wiśniewska klasa 3B

Klasy 4-8

1 miejsce Oliwia Pelińska klasa 8F

2 miejsce Michalina Błaszczyk klasa 8C

3. miejsce Natalia Zielińska klasa 4A

wyróżnienia:

Zoja Ruszczyńska klasa 8D

Roch Rutkowski klasa 5B

Gratulujemy!

Podziel się tym wpisem

Facebook

Więcej ...

Ogólne

Narodowe Święto Niepodległości

10 i 11 listopada odbyły się w naszej szkole uroczyste obchody Narodowego Święta Niepodległości. Uczniowie, pod opieką szkolnych polonistek, przygotowali przedstawienie przybliżające losy naszej ojczyzny nie tylko podczas zaborów, ale także po odzyskaniu niepodległości, aż po czasy współczesne. Wydarzenie uświetnił występ chóru pod batutą p. Moniki Derdy oraz piękny taniec w wykonaniu uczennic z klas

Klasy 4-8

Akcja integracja!

We wtorek 10 października odbyła się wycieczka integracyjna klas czwartych. Mimo chłodnego poranka pogoda w Promnie dopisała. Wszyscy w świetnych humorach bawili się doskonale. Dzieci miały możliwość wziąć udział w wielu grach i zabawach. To był dobrze spędzony czas 🙂