Wybory na Przewodniczącego Szkoły

W naszej szkole odbyły się wybory na Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2020/2021.
W wyborach tych startowały trzy uczennice: Amelia Miller kl. 8a, Marta Jarecka kl. 7f i Zofia Nurkiewicz kl. 7c.
Komisja wyborcza w składzie: Klaudia Blacha, Elżbieta Kostusiak, Paula Gumińska, Justyna Załęska i Hanna Leonarska po przeliczeniu głosów komisja ogłosiła nową Przewodniczącą, którą została:
Amelia Miller z klasy 8a.
Gratulujemy! 😊

Międzyszkolny konkurs mitologiczny

W minionym czasie uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Międzyszkolnym konkursie mitologicznym. Zainteresowanie było ogromne. Laureatami na poziomie szkolnym zostali następujący uczniowie: w kategorii klas

Wyniki konkursu „Angielska Pocztówka”