Wybory na Przewodniczącego Szkoły

W naszej szkole odbyły się wybory na Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2020/2021.
W wyborach tych startowały trzy uczennice: Amelia Miller kl. 8a, Marta Jarecka kl. 7f i Zofia Nurkiewicz kl. 7c.
Komisja wyborcza w składzie: Klaudia Blacha, Elżbieta Kostusiak, Paula Gumińska, Justyna Załęska i Hanna Leonarska po przeliczeniu głosów komisja ogłosiła nową Przewodniczącą, którą została:
Amelia Miller z klasy 8a.
Gratulujemy! 😊

Uroczyste zakończenie klas 3.

21 czerwca odbyło się Uroczyste Zakończenie Klas Trzecich – „Gala wręczenia Oscarów”. Podsumowaliśmy trzy lata nauki. Uczniowie otrzymali nagrody i wyróżnienia.

Konkurs „Wakacje z książką”

Pokażcie w formie lapbooka, jakie książki przeczytaliście w czasie wakacji! Może uda Wam się zachęcić innych do sięgnięcia po interesujące lektury? REGULAMIN KONKURSU „Wakacje z