Wielka akcja czytelnicza!

Zapraszamy do udziału w wielkiej akcji czytelniczej!

W ciągu ośmiu miesięcy (od października do maja) należy wypożyczyć i przeczytać 6 książek, których akcja rozgrywa się w różnych miejscach na świecie, np. ”Ania z Zielonego Wzgórza”-Kanada, „W pustyni i w puszczy”-Afryka. Każda książka to pieczątka w Twoim paszporcie czytelnika.

Paszport czeka na Ciebie w bibliotece szkolnej.

Jeśli uda Ci się zgromadzić 6 pieczątek, w czerwcu otrzymasz nagrodę, a za udział w akcji punkty z zachowania.Powodzenia!

Regulamin konkursu „Kapelusze Marii Konopnickiej”

Zadanie konkursowe polega na stworzeniu kapelusza, który mogłaby nosić Maria Konopnicka. I. Organizatorkamikonkursu są polonistki Szkoły Podstawowej nr 64 w Poznaniu. Termin składania prac upływa

Konkurs recytatorski

SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH UCZNIÓW KLAS 4-8 DO WZIĘCIA UDZIAŁU W SZKOLNYM KONKURSIE RECYTATORSKIM WIERSZY MARII KONOPNICKIEJ – PATRONKI SZKOŁY I ADAMA MICKIEWICZA – TWÓRCY ROMANTYCZNEGO