„Tylko w ciemności widać gwiazdy…” – konkurs poezji

21 marca to nie tylko pierwszy dzień wiosny, ale również Światowy Dzień Poezji. Tradycją stał się konkurs poezji ogłaszany z tej okazji przez bibliotekę. W tym roku (2023 to między innymi rok Mikołaja Kopernika) hasło konkursu brzmi: „Tylko w ciemności widać gwiazdy…”

Zadanie konkursowe to napisanie wiersza związanego z tematem konkursu i oddanie podpisanej pracy w bibliotece szkolnej do 5 kwietnia.

Najciekawsze wiersze zostaną nagrodzone, można otrzymać również punkty z zachowania.

Biblioteka zaprasza do udziału!

Podziel się tym wpisem

Facebook

Więcej ...

Klasy 4-8

Konkurs na szkolną maskotkę

REGULAMIN KONKURSU NA SZKOLNĄ MASKOTKĘ Organizatorem konkursu są nauczycielki języka polskiego oraz techniki i informatyki w Szkole Podstawowej nr 64 w Poznaniu.  promowanie dobrego imienia szkoły poprzez wyłonienie oryginalnej maskotki (do celów identyfikacyjnych i promocyjnych Szkoły Podstawowej nr 64 im. M. Konopnickiej w Poznaniu) rozwijanie umiejętności i zdolności artystycznych, manualnych rozwijanie kreatywności i wyobraźni

Ogólne

Rozpoczęcie roku szkolnego

Szanowni Rodzice, drodzy Uczniowie! Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego odbędzie się 4 września: Świetlica w tym dniu czynna jest w godz. 6:00-17:00.