„Tylko w ciemności widać gwiazdy…” – konkurs poezji

21 marca to nie tylko pierwszy dzień wiosny, ale również Światowy Dzień Poezji. Tradycją stał się konkurs poezji ogłaszany z tej okazji przez bibliotekę. W tym roku (2023 to między innymi rok Mikołaja Kopernika) hasło konkursu brzmi: „Tylko w ciemności widać gwiazdy…”

Zadanie konkursowe to napisanie wiersza związanego z tematem konkursu i oddanie podpisanej pracy w bibliotece szkolnej do 5 kwietnia.

Najciekawsze wiersze zostaną nagrodzone, można otrzymać również punkty z zachowania.

Biblioteka zaprasza do udziału!

Podziel się tym wpisem

Facebook

Więcej ...

Ogólne

Spotkanie organizacyjne

Dyrekcja i Wychowawcy zapraszają Rodziców przyszłorocznych uczniów klas pierwszych na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się we wtorek 11.06.2024r o godzinie 17.00 w auli szkolnej. 

Klasy 4-8

Czwartoklasiści w Toruniu

W miniony piątek klasy: 4a, 4b i 4c wybrały się na całodniową wycieczkę do Torunia… Towarzyszył nam przewodnik – pan Tomasz ze „Śnieżka – podróże małe i duże „, nauczyciele, a także nasza szkolna maskotka – Koszałek Opałek. Pogoda🌞 i humory dopisały🙂.  Wszyscy uczestnicy wzięli udział w warsztatach piekarskich i mogą pochwalić się  umiejętnością wypieku