„Tylko w ciemności widać gwiazdy…” – konkurs poezji

21 marca to nie tylko pierwszy dzień wiosny, ale również Światowy Dzień Poezji. Tradycją stał się konkurs poezji ogłaszany z tej okazji przez bibliotekę. W tym roku (2023 to między innymi rok Mikołaja Kopernika) hasło konkursu brzmi: „Tylko w ciemności widać gwiazdy…”

Zadanie konkursowe to napisanie wiersza związanego z tematem konkursu i oddanie podpisanej pracy w bibliotece szkolnej do 5 kwietnia.

Najciekawsze wiersze zostaną nagrodzone, można otrzymać również punkty z zachowania.

Biblioteka zaprasza do udziału!

Podziel się tym wpisem

Facebook

Więcej ...

Ogólne

Drzwi otwarte

Serdecznie zapraszamy na „Drzwi otwarte”, które odbędą się 19 marca od godz. 17:00!

Ogólne

Pożegnanie…

Im jaśniej człowiek płonął za życia, tym mocniej jego gwiazda świeci w ciemności. (George R. R. Martin) Nie sposób nam wyrazić żalu z powodu nagłej, tragicznej śmierci śp. Tymoteusza Dudy . Tymek był pełnym radości i marzeń, chłopcem, absolwentem naszej szkoły… naszym Uczniem i Kolegą. Mądry, pracowity, wrażliwy, wszechstronnie uzdolniony, zawsze uśmiechnięty, z blaskiem w pięknych,