Szlachetna Paczka

Razem zrobiliśmy dobro!

W minioną sobotę zakończyła się w naszej szkole akcja Szlachetna Paczka. Razem uszykowaliśmy dziewiętnaście paczek, w których znalazły się różności: żywność, artykuły higieniczne i chemiczne, kosmetyki, pościele, ręczniki, odzież, sprzęty gospodarstwa domowego, ozdoby, bony na buty i odzież, vouchery do kina i na zakup kuchenki, ręcznie wykonane kartki…

Z całego serca dziękujemy wszystkim Darczyńcom, którzy dobrowolnie wzięli udział w tej inicjatywie. Dzięki Wam udało się spełnić wszystkie potrzeby Rodziny, która ogromnie cieszy się z wszystkich prezentów. Dzięki Wam, w tym przedświątecznym czasie, naprawdę dzieją się cuda! Pamiętajcie, że dobro zawsze wraca.

Dziękujemy i życzymy pięknych i radosnych świąt Bożego Narodzenia… pełnych miłości, dobra, spokoju i rodzinnej atmosfery.

koordynatorki szkolnej akcji Szlachetna Paczka – Dorota Berg i Magdalena Niespodziana

Podziel się tym wpisem

Facebook

Więcej ...

Ogólne

Spotkanie organizacyjne

Dyrekcja i Wychowawcy zapraszają Rodziców przyszłorocznych uczniów klas pierwszych na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się we wtorek 11.06.2024r o godzinie 17.00 w auli szkolnej. 

Klasy 4-8

Czwartoklasiści w Toruniu

W miniony piątek klasy: 4a, 4b i 4c wybrały się na całodniową wycieczkę do Torunia… Towarzyszył nam przewodnik – pan Tomasz ze „Śnieżka – podróże małe i duże „, nauczyciele, a także nasza szkolna maskotka – Koszałek Opałek. Pogoda🌞 i humory dopisały🙂.  Wszyscy uczestnicy wzięli udział w warsztatach piekarskich i mogą pochwalić się  umiejętnością wypieku