Szkolna Liga Wolontariacka

Zadanie listopadowe polegało na wykonaniu pracy promującej projekty zgłoszone do Poznańskiego Budżetu Obywatelskiego.

Mieszkańcy Poznania (wszyscy, również poniżej 18 roku życia) mogą w internetowym głosowaniu wybrać projekty, które zostaną sfinansowane z miejskich środków. Większe (droższe) projekty rywalizują jako ogólnomiejskie oraz jako Zielony Budżet, mniejsze jako dzielnicowe. W latach ubiegłych dzięki tym środkom powstał m.in. wybieg lwów.

Przedstawiamy prace naszych uczniów.

Dziękujemy za zaangażowanie!

Międzyszkolny konkurs mitologiczny

W minionym czasie uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Międzyszkolnym konkursie mitologicznym. Zainteresowanie było ogromne. Laureatami na poziomie szkolnym zostali następujący uczniowie: w kategorii klas

Wyniki konkursu „Angielska Pocztówka”