Szkolna Liga Wolontariacka

Zadanie listopadowe polegało na wykonaniu pracy promującej projekty zgłoszone do Poznańskiego Budżetu Obywatelskiego.

Mieszkańcy Poznania (wszyscy, również poniżej 18 roku życia) mogą w internetowym głosowaniu wybrać projekty, które zostaną sfinansowane z miejskich środków. Większe (droższe) projekty rywalizują jako ogólnomiejskie oraz jako Zielony Budżet, mniejsze jako dzielnicowe. W latach ubiegłych dzięki tym środkom powstał m.in. wybieg lwów.

Przedstawiamy prace naszych uczniów.

Dziękujemy za zaangażowanie!

Uroczyste zakończenie klas 3.

21 czerwca odbyło się Uroczyste Zakończenie Klas Trzecich – „Gala wręczenia Oscarów”. Podsumowaliśmy trzy lata nauki. Uczniowie otrzymali nagrody i wyróżnienia.

Konkurs „Wakacje z książką”

Pokażcie w formie lapbooka, jakie książki przeczytaliście w czasie wakacji! Może uda Wam się zachęcić innych do sięgnięcia po interesujące lektury? REGULAMIN KONKURSU „Wakacje z