„Świat, w którym żyję” – konkurs poezji dla klas 1-8

21 marca obchodzimy Światowy Dzień Poezji, w związku z tym zapraszamy do udziału w konkursie „Świat, w którym żyję”.

Napisz wiersz związany z tytułem konkursu, dodaj imię, nazwisko i klasę i oddaj w bibliotece szkolne jdo 31 marca 2022r.

Za najciekawsze prace przyznane będą nagrody.

Powodzenia

Podziel się tym wpisem

Facebook

Więcej ...

Ogólne

Drzwi otwarte

Serdecznie zapraszamy na „Drzwi otwarte”, które odbędą się 19 marca od godz. 17:00!

Ogólne

Pożegnanie…

Im jaśniej człowiek płonął za życia, tym mocniej jego gwiazda świeci w ciemności. (George R. R. Martin) Nie sposób nam wyrazić żalu z powodu nagłej, tragicznej śmierci śp. Tymoteusza Dudy . Tymek był pełnym radości i marzeń, chłopcem, absolwentem naszej szkoły… naszym Uczniem i Kolegą. Mądry, pracowity, wrażliwy, wszechstronnie uzdolniony, zawsze uśmiechnięty, z blaskiem w pięknych,