Rekrutacja do klas pierwszych

Rozpoczęła się rekrutacja do klas I, by zapoznać się z informatorem dotyczącym rekrutacji należy poprzez podany link https://nabor.pcss.pl/poznan/szkolapodstawowa/  wejść w zakładkę Dokumenty/Informator dla Rodziców, następnie przejść do zakładki Wypełnij podanie. Oświadczenia dołączamy wyłącznie do Wniosku o przyjęcie dziecka do szkoły podstawowej (nie do zgłoszenia). Dokumenty należy przesłać pocztą elektroniczną (sp64@poczta.onet.pl) lub tradycyjną na adres szkoły. Otrzymanie przesłanego zgłoszenia bądź wniosku jest potwierdzane przez sekretariat szkoły.  Informacji telefonicznych sekretariat udziela w godzinach 10:00–12:00.

Regulamin konkursu pt. „Łacina wokół nas”

Przygotuj plakat reklamujący rolę łaciny we współczesnym świecie, przedstaw w ciekawy sposób gdzie możemy się spotkać z tym językiem na co dzień, w zwykłych sytuacjach. Pokaż, że łacina jest obecna w naszym życiu. – termin przynoszenia prac do 19 grudnia – sala 107 lub 121 Organizator konkursu: Szkoła Podstawowa nr 64 im. Marii Konopnickiej w

Dzień Pluszowego Misia

Informujemy, iż z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego, dnia 25 listopada br. odbędzie się Dzień Pluszowego Misia. Osoby, które przyjdą z elementem ubioru dotyczącym tego tematu, bądź z pluszowym misiem, otrzymają punkty dodatnie z zachowania. Zachęcamy do zabawy! Samorząd Uczniowski