Rekrutacja do klas pierwszych

Rozpoczęła się rekrutacja do klas I, by zapoznać się z informatorem dotyczącym rekrutacji należy poprzez podany link https://nabor.pcss.pl/poznan/szkolapodstawowa/  wejść w zakładkę Dokumenty/Informator dla Rodziców, następnie przejść do zakładki Wypełnij podanie. Oświadczenia dołączamy wyłącznie do Wniosku o przyjęcie dziecka do szkoły podstawowej (nie do zgłoszenia). Dokumenty należy przesłać pocztą elektroniczną (sp64@poczta.onet.pl) lub tradycyjną na adres szkoły. Otrzymanie przesłanego zgłoszenia bądź wniosku jest potwierdzane przez sekretariat szkoły.  Informacji telefonicznych sekretariat udziela w godzinach 10:00–12:00.

Uroczyste zakończenie klas 3.

21 czerwca odbyło się Uroczyste Zakończenie Klas Trzecich – „Gala wręczenia Oscarów”. Podsumowaliśmy trzy lata nauki. Uczniowie otrzymali nagrody i wyróżnienia.

Konkurs „Wakacje z książką”

Pokażcie w formie lapbooka, jakie książki przeczytaliście w czasie wakacji! Może uda Wam się zachęcić innych do sięgnięcia po interesujące lektury? REGULAMIN KONKURSU „Wakacje z