Rekrutacja do klas pierwszych

Rozpoczęła się rekrutacja do klas I, by zapoznać się z informatorem dotyczącym rekrutacji należy poprzez podany link https://nabor.pcss.pl/poznan/szkolapodstawowa/  wejść w zakładkę Dokumenty/Informator dla Rodziców, następnie przejść do zakładki Wypełnij podanie. Oświadczenia dołączamy wyłącznie do Wniosku o przyjęcie dziecka do szkoły podstawowej (nie do zgłoszenia). Dokumenty należy przesłać pocztą elektroniczną (sp64@poczta.onet.pl) lub tradycyjną na adres szkoły. Otrzymanie przesłanego zgłoszenia bądź wniosku jest potwierdzane przez sekretariat szkoły.  Informacji telefonicznych sekretariat udziela w godzinach 10:00–12:00.

Spotkanie organizacyjne

Dyrekcja i Wychowawcy zapraszają Rodziców przyszłorocznych uczniów klas pierwszych na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się we wtorek 11.06.2024r o godzinie 17.00 w auli szkolnej.

Czwartoklasiści w Toruniu

W miniony piątek klasy: 4a, 4b i 4c wybrały się na całodniową wycieczkę do Torunia… Towarzyszył nam przewodnik – pan Tomasz ze „Śnieżka – podróże małe i duże „, nauczyciele, a także nasza szkolna maskotka – Koszałek Opałek. Pogoda🌞 i humory dopisały🙂.  Wszyscy uczestnicy wzięli udział w warsztatach piekarskich i mogą pochwalić się  umiejętnością wypieku