Rekrutacja do klas pierwszych

Rozpoczęła się rekrutacja do klas I, by zapoznać się z informatorem dotyczącym rekrutacji należy poprzez podany link https://nabor.pcss.pl/poznan/szkolapodstawowa/  wejść w zakładkę Dokumenty/Informator dla Rodziców, następnie przejść do zakładki Wypełnij podanie. Oświadczenia dołączamy wyłącznie do Wniosku o przyjęcie dziecka do szkoły podstawowej (nie do zgłoszenia). Dokumenty należy przesłać pocztą elektroniczną (sp64@poczta.onet.pl) lub tradycyjną na adres szkoły. Otrzymanie przesłanego zgłoszenia bądź wniosku jest potwierdzane przez sekretariat szkoły.  Informacji telefonicznych sekretariat udziela w godzinach 10:00–12:00.

Międzyszkolny konkurs mitologiczny

W minionym czasie uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Międzyszkolnym konkursie mitologicznym. Zainteresowanie było ogromne. Laureatami na poziomie szkolnym zostali następujący uczniowie: w kategorii klas

Wyniki konkursu „Angielska Pocztówka”

Z radością zawiadamiam o rozstrzygnięciu konkursu dla klas 0-III pod tytułem „Angielska pocztówka”. Poniżej zamieszczam nazwiska laureatów konkursu wraz z opisami prac, aby można je