Przyrodniczy Kalendarz Adwentowy

Bawiliśmy się wspólnie od 1 do 25 grudnia. Gratulujemy wszystkim uczestnikom. Jesteśmy pod wrażeniem Waszej wytrwałości i determinacji.

Mamy nadzieję, że pomimo tego, iż niejednokrotnie musieliście wytężać umysł, była to dla Was miła i twórcza przygoda, do której z przyjemnością wrócicie w grudniu.

Już obmyślamy kolejne wyzwania ?

Konkurs poza popularyzacją nauk przyrodniczych miał na celu stworzenie Wam możliwości wykazania się twórczymi i oryginalnymi pomysłami. Każdy z Was znalazł coś dla siebie zarówno z biologii, geografii, matematyki, chemii, ale też plastyki i techniki.

Niezmiernie miło nam poinformować, że:

wśród uczniów klas 4 – 6

1. miejsce Natalia Szymoniak, klasa 6b
  2. miejsce Klaudia Różańska, klasa 4b
  3. miejsce Stanisław Czub, klasa 4b

wśród uczniów klas 7 – 8

1. miejsce Jan Krystkowiak, klasa 8c
  2. miejsce Nina Wojciechowska, klasa 8b
  3. miejsce Marcin Zimny, klasa 7a

Gratulujemy serdecznie!

Bożena Wolska

Sabina Buziuk – Klimaszyk

Katarzyna Karbowy

Joanna Zbierska

Spotkanie organizacyjne

Dyrekcja i Wychowawcy zapraszają Rodziców przyszłorocznych uczniów klas pierwszych na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się we wtorek 11.06.2024r o godzinie 17.00 w auli szkolnej.

Czwartoklasiści w Toruniu

W miniony piątek klasy: 4a, 4b i 4c wybrały się na całodniową wycieczkę do Torunia… Towarzyszył nam przewodnik – pan Tomasz ze „Śnieżka – podróże małe i duże „, nauczyciele, a także nasza szkolna maskotka – Koszałek Opałek. Pogoda🌞 i humory dopisały🙂.  Wszyscy uczestnicy wzięli udział w warsztatach piekarskich i mogą pochwalić się  umiejętnością wypieku