„Przebierz się za Mikołaja”

Drodzy Uczniowie!

Dnia 05.12.22 odbędzie się akcja pt. ,, Przebierz się za Mikołaja”. Każdy, kto będzie posiadał element mikołajkowy, czyli albo czapkę, albo rogi renifera lub inny akcent świąteczny otrzyma punkty dodatnie do zachowania oraz nie będzie pytany.

Pozdrawiamy 

Samorząd Uczniowski

Podziel się tym wpisem

Facebook

Więcej ...

Ogólne

Narodowe Święto Niepodległości

10 i 11 listopada odbyły się w naszej szkole uroczyste obchody Narodowego Święta Niepodległości. Uczniowie, pod opieką szkolnych polonistek, przygotowali przedstawienie przybliżające losy naszej ojczyzny nie tylko podczas zaborów, ale także po odzyskaniu niepodległości, aż po czasy współczesne. Wydarzenie uświetnił występ chóru pod batutą p. Moniki Derdy oraz piękny taniec w wykonaniu uczennic z klas

Klasy 4-8

Akcja integracja!

We wtorek 10 października odbyła się wycieczka integracyjna klas czwartych. Mimo chłodnego poranka pogoda w Promnie dopisała. Wszyscy w świetnych humorach bawili się doskonale. Dzieci miały możliwość wziąć udział w wielu grach i zabawach. To był dobrze spędzony czas 🙂