„Przebierz się za Mikołaja”

Drodzy Uczniowie!

Dnia 05.12.22 odbędzie się akcja pt. ,, Przebierz się za Mikołaja”. Każdy, kto będzie posiadał element mikołajkowy, czyli albo czapkę, albo rogi renifera lub inny akcent świąteczny otrzyma punkty dodatnie do zachowania oraz nie będzie pytany.

Pozdrawiamy 

Samorząd Uczniowski

Podziel się tym wpisem

Facebook

Więcej ...

Ogólne

Spotkanie dla rodziców

Dnia 14 czerwca o godz. 17:00 zapraszamy rodziców przyszłorocznych „pierwszaków” na spotkanie organizacyjne z wychowawcami klas pierwszych. Do zobaczenia!

Klasy 4-8

Międzyszkolny konkurs literacko-dziennikarski

Bardzo miło nam poinformować, że Gabrysia Tolińska z klasy 6c zajęła II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Literacko-Dziennikarskim „To się wydarzyło po sąsiedzku – nasze Rataje” organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 18 w Poznaniu. Serdecznie gratulujemy sukcesu!!!