Propozycje partnerskiej szkoły Early Stage

Drodzy Rodzice,

partnerska szkoła językowa Early Stage zaprasza do zapisów uczniów klas 5/6 na kurs języka angielskiego

Zajęcia odbywają się na terenie szkoły 2 razy w tygodniu (poniedziałki/środy 13:40-15:10).

Więcej informacji tel. 691 371 647, adres mailowy poznan.nowemiasto@earlystage.pl i na stronie internetowej www.earlystage.pl 

Szkoła językowa Early Stage organizuje również warsztaty przygotowujące do Egzaminu Ósmoklasisty.

W ofercie:

– 6 godzin warsztatów (3 x 2 godz.), prowadzonych na terenie szkoły przez doświadczonych lektorów Early Stage
– omówienie 4 kluczowych obszarów egzaminacyjnych: rozumienia ze słuchu,
znajomości funkcji i środków językowych, rozumienia tekstów
– 3 egzaminy próbne z wykorzystaniem arkuszy, które nie są ogólnodostępne

Dzięki warsztatom uczniowie:
– poznają strategie rozwiązywania poszczególnych zadań
– oswoją się z sytuacją egzaminacyjną
– zwiększą swoje przygotowanie do egzaminu

Więcej informacji tel: 691 371 647 lub mailowo poznan.nowemiasto@earlystage.pl

Zapraszamy.

Podziel się tym wpisem

Facebook

Więcej ...

Klasy 4-8

Walentynki

Informujemy, iż od dnia 23 stycznia przy wejściu głównym naszej szkoły będzie stała skrzynka walentynkowa. Do 14 lutego, do godziny 8.55 będzie można wrzucać do niej kartki – anonimowe lub podpisane. Zadbajcie o to, aby w widocznym miejscu był napisany adresat kartki. Również 14 lutego osoby, które ubiorą jakiś walentynkowy akcent – czerwony lub różowy

Klasy 4-8

Propozycje partnerskiej szkoły Early Stage

Drodzy Rodzice, partnerska szkoła językowa Early Stage zaprasza do zapisów uczniów klas 5/6 na kurs języka angielskiego Zajęcia odbywają się na terenie szkoły 2 razy w tygodniu (poniedziałki/środy 13:40-15:10). Więcej informacji tel. 691 371 647, adres mailowy poznan.nowemiasto@earlystage.pl i na stronie internetowej www.earlystage.pl  Szkoła językowa Early Stage organizuje również warsztaty przygotowujące do Egzaminu Ósmoklasisty. W ofercie: – 6 godzin warsztatów (3