„Projekt język” – wyniki konkursów

21 lutego obchodziliśmy Dzień Języka Ojczystego, z tej okazji uczniowie naszej szkoły mieli możliwość wziąć udział w ,,Projekcie Język”, czyli w trzech konkursach polonistycznych. Niezmiernie cieszy fakt, że jak zwykle konkursy cieszyły się zainteresowaniem uczniów. Prace plastyczne można zobaczyć na szkolnym korytarzu (między salami 109 i 110). 

Wyniki konkursów:

Najzabawniejszy łamaniec językowy

1 miejsce – Szymon Wesołowski klasa 8b

2 miejsce – Zuzanna Górna klasa 8d

3 miejsce – Tymon Śliczner klasa 4b

Ortograficzne graffiti

1 miejsce – Zuzanna Górna klasa 8d

2 miejsce – Julia Grajewska klasa 5b

3 miejsce – Marcel Czynszak klasa 5b, Marta Julska klasa 5b

Jestem najlepszą wersją siebie 

1 miejsce – Zuzanna Górna klasa 8d

2 miejsce – Nataniel Wechczyński klasa 6a

3 miejsce – Roch Rutkowski klasa 5b

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy, zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach!

Polonistki SP 64

Podziel się tym wpisem

Facebook

Więcej ...

Ogólne

Dzień Matematyki

Marzec to miesiąc MATEMATYKI. Również w naszej szkole obfitował w wiele matematycznych atrakcji, konkursów i wyzwań. 14 marca obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Matematyki oraz Święto Liczby Pi. W związku z tym, uczniowie przygotowali ciekawą wystawę, na której można było m. in. podziwiać prace przygotowane na konkursy- matematyczno-literacki oraz matematyczno-plastyczny. Lekcjom matematyki towarzyszyły zadania związane z Ludolfiną-

Klasy 4-8

„Projekt język” – wyniki konkursów

21 lutego obchodziliśmy Dzień Języka Ojczystego, z tej okazji uczniowie naszej szkoły mieli możliwość wziąć udział w ,,Projekcie Język”, czyli w trzech konkursach polonistycznych. Niezmiernie cieszy fakt, że jak zwykle konkursy cieszyły się zainteresowaniem uczniów. Prace plastyczne można zobaczyć na szkolnym korytarzu (między salami 109 i 110).  Wyniki konkursów: Najzabawniejszy łamaniec językowy 1 miejsce –