„Projekt język” – wyniki konkursów

21 lutego obchodziliśmy Dzień Języka Ojczystego, z tej okazji uczniowie naszej szkoły mieli możliwość wziąć udział w ,,Projekcie Język”, czyli w trzech konkursach polonistycznych. Niezmiernie cieszy fakt, że jak zwykle konkursy cieszyły się zainteresowaniem uczniów. Prace plastyczne można zobaczyć na szkolnym korytarzu (między salami 109 i 110). 

Wyniki konkursów:

Najzabawniejszy łamaniec językowy

1 miejsce – Szymon Wesołowski klasa 8b

2 miejsce – Zuzanna Górna klasa 8d

3 miejsce – Tymon Śliczner klasa 4b

Ortograficzne graffiti

1 miejsce – Zuzanna Górna klasa 8d

2 miejsce – Julia Grajewska klasa 5b

3 miejsce – Marcel Czynszak klasa 5b, Marta Julska klasa 5b

Jestem najlepszą wersją siebie 

1 miejsce – Zuzanna Górna klasa 8d

2 miejsce – Nataniel Wechczyński klasa 6a

3 miejsce – Roch Rutkowski klasa 5b

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy, zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach!

Polonistki SP 64

Podziel się tym wpisem

Facebook

Więcej ...

Ogólne

Narodowe Święto Niepodległości

10 i 11 listopada odbyły się w naszej szkole uroczyste obchody Narodowego Święta Niepodległości. Uczniowie, pod opieką szkolnych polonistek, przygotowali przedstawienie przybliżające losy naszej ojczyzny nie tylko podczas zaborów, ale także po odzyskaniu niepodległości, aż po czasy współczesne. Wydarzenie uświetnił występ chóru pod batutą p. Moniki Derdy oraz piękny taniec w wykonaniu uczennic z klas

Klasy 4-8

Akcja integracja!

We wtorek 10 października odbyła się wycieczka integracyjna klas czwartych. Mimo chłodnego poranka pogoda w Promnie dopisała. Wszyscy w świetnych humorach bawili się doskonale. Dzieci miały możliwość wziąć udział w wielu grach i zabawach. To był dobrze spędzony czas 🙂