„Projekt język” – wyniki konkursów

21 lutego obchodziliśmy Dzień Języka Ojczystego, z tej okazji uczniowie naszej szkoły mieli możliwość wziąć udział w ,,Projekcie Język”, czyli w trzech konkursach polonistycznych. Niezmiernie cieszy fakt, że jak zwykle konkursy cieszyły się zainteresowaniem uczniów. Prace plastyczne można zobaczyć na szkolnym korytarzu (między salami 109 i 110). 

Wyniki konkursów:

Najzabawniejszy łamaniec językowy

1 miejsce – Szymon Wesołowski klasa 8b

2 miejsce – Zuzanna Górna klasa 8d

3 miejsce – Tymon Śliczner klasa 4b

Ortograficzne graffiti

1 miejsce – Zuzanna Górna klasa 8d

2 miejsce – Julia Grajewska klasa 5b

3 miejsce – Marcel Czynszak klasa 5b, Marta Julska klasa 5b

Jestem najlepszą wersją siebie 

1 miejsce – Zuzanna Górna klasa 8d

2 miejsce – Nataniel Wechczyński klasa 6a

3 miejsce – Roch Rutkowski klasa 5b

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy, zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach!

Polonistki SP 64

Podziel się tym wpisem

Facebook

Więcej ...

Ogólne

Drzwi otwarte

Serdecznie zapraszamy na „Drzwi otwarte”, które odbędą się 19 marca od godz. 17:00!

Ogólne

Pożegnanie…

Im jaśniej człowiek płonął za życia, tym mocniej jego gwiazda świeci w ciemności. (George R. R. Martin) Nie sposób nam wyrazić żalu z powodu nagłej, tragicznej śmierci śp. Tymoteusza Dudy . Tymek był pełnym radości i marzeń, chłopcem, absolwentem naszej szkoły… naszym Uczniem i Kolegą. Mądry, pracowity, wrażliwy, wszechstronnie uzdolniony, zawsze uśmiechnięty, z blaskiem w pięknych,