Procedury bezpieczeństwa w trakcie epidemii COVID-19

Szanowni Państwo,

zachęcamy do zapoznania się z procedurami bezpieczeństwa oraz zarządzeniami Dyrektora Szkoły.

zarządzenie 3

zarządzenie 2

zarządzenie 1

załącznik 1

Procedury COVID-19 (zał. do zarz.3 – 05

Podziel się tym wpisem

Facebook

Więcej ...

Ogólne

Drzwi otwarte

Serdecznie zapraszamy na „Drzwi otwarte”, które odbędą się 19 marca od godz. 17:00!

Ogólne

Pożegnanie…

Im jaśniej człowiek płonął za życia, tym mocniej jego gwiazda świeci w ciemności. (George R. R. Martin) Nie sposób nam wyrazić żalu z powodu nagłej, tragicznej śmierci śp. Tymoteusza Dudy . Tymek był pełnym radości i marzeń, chłopcem, absolwentem naszej szkoły… naszym Uczniem i Kolegą. Mądry, pracowity, wrażliwy, wszechstronnie uzdolniony, zawsze uśmiechnięty, z blaskiem w pięknych,