Procedury bezpieczeństwa w trakcie epidemii COVID-19

Szanowni Państwo,

zachęcamy do zapoznania się z procedurami bezpieczeństwa oraz zarządzeniami Dyrektora Szkoły.

zarządzenie 3

zarządzenie 2

zarządzenie 1

załącznik 1

Procedury COVID-19 (zał. do zarz.3 – 05

Podziel się tym wpisem

Facebook

Więcej ...

Klasy 4-8

Konkurs na szkolną maskotkę

REGULAMIN KONKURSU NA SZKOLNĄ MASKOTKĘ Organizatorem konkursu są nauczycielki języka polskiego oraz techniki i informatyki w Szkole Podstawowej nr 64 w Poznaniu.  promowanie dobrego imienia szkoły poprzez wyłonienie oryginalnej maskotki (do celów identyfikacyjnych i promocyjnych Szkoły Podstawowej nr 64 im. M. Konopnickiej w Poznaniu) rozwijanie umiejętności i zdolności artystycznych, manualnych rozwijanie kreatywności i wyobraźni

Ogólne

Rozpoczęcie roku szkolnego

Szanowni Rodzice, drodzy Uczniowie! Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego odbędzie się 4 września: Świetlica w tym dniu czynna jest w godz. 6:00-17:00.