„PORTRET CZYTELNIKA” – konkurs biblioteczny

Zapraszam uczniów z klas 4 – 8 do udziału w konkursie „PORTRET CZYTELNIKA”. Należy stworzyć ciekawy portret czytelnika w dowolny sposób: opis, zdjęcie, rysunek, plakat, lalka, praca przestrzenna… liczy się każdy pomysł. Pracę konkursową należy oddać w bibliotece szkolnej do końca Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych, czyli do 31 października.

Najciekawsze prace zostaną nagrodzone, za udział w konkursie przyznane będą punkty z zachowania.

Podziel się tym wpisem

Facebook

Więcej ...

Klasy 4-8

Konkurs na szkolną maskotkę

REGULAMIN KONKURSU NA SZKOLNĄ MASKOTKĘ Organizatorem konkursu są nauczycielki języka polskiego oraz techniki i informatyki w Szkole Podstawowej nr 64 w Poznaniu.  promowanie dobrego imienia szkoły poprzez wyłonienie oryginalnej maskotki (do celów identyfikacyjnych i promocyjnych Szkoły Podstawowej nr 64 im. M. Konopnickiej w Poznaniu) rozwijanie umiejętności i zdolności artystycznych, manualnych rozwijanie kreatywności i wyobraźni

Ogólne

Rozpoczęcie roku szkolnego

Szanowni Rodzice, drodzy Uczniowie! Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego odbędzie się 4 września: Świetlica w tym dniu czynna jest w godz. 6:00-17:00.