„PORTRET CZYTELNIKA” – konkurs biblioteczny

Zapraszam uczniów z klas 4 – 8 do udziału w konkursie „PORTRET CZYTELNIKA”. Należy stworzyć ciekawy portret czytelnika w dowolny sposób: opis, zdjęcie, rysunek, plakat, lalka, praca przestrzenna… liczy się każdy pomysł. Pracę konkursową należy oddać w bibliotece szkolnej do końca Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych, czyli do 31 października.

Najciekawsze prace zostaną nagrodzone, za udział w konkursie przyznane będą punkty z zachowania.

Podziel się tym wpisem

Facebook

Więcej ...

Ogólne

Dzień Matematyki

Marzec to miesiąc MATEMATYKI. Również w naszej szkole obfitował w wiele matematycznych atrakcji, konkursów i wyzwań. 14 marca obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Matematyki oraz Święto Liczby Pi. W związku z tym, uczniowie przygotowali ciekawą wystawę, na której można było m. in. podziwiać prace przygotowane na konkursy- matematyczno-literacki oraz matematyczno-plastyczny. Lekcjom matematyki towarzyszyły zadania związane z Ludolfiną-

Klasy 4-8

„Projekt język” – wyniki konkursów

21 lutego obchodziliśmy Dzień Języka Ojczystego, z tej okazji uczniowie naszej szkoły mieli możliwość wziąć udział w ,,Projekcie Język”, czyli w trzech konkursach polonistycznych. Niezmiernie cieszy fakt, że jak zwykle konkursy cieszyły się zainteresowaniem uczniów. Prace plastyczne można zobaczyć na szkolnym korytarzu (między salami 109 i 110).  Wyniki konkursów: Najzabawniejszy łamaniec językowy 1 miejsce –