„PORTRET CZYTELNIKA” – konkurs biblioteczny

Zapraszam uczniów z klas 4 – 8 do udziału w konkursie „PORTRET CZYTELNIKA”. Należy stworzyć ciekawy portret czytelnika w dowolny sposób: opis, zdjęcie, rysunek, plakat, lalka, praca przestrzenna… liczy się każdy pomysł. Pracę konkursową należy oddać w bibliotece szkolnej do końca Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych, czyli do 31 października.

Najciekawsze prace zostaną nagrodzone, za udział w konkursie przyznane będą punkty z zachowania.

Podziel się tym wpisem

Facebook

Więcej ...

Klasy 4-8

Regulamin konkursu pt. „Łacina wokół nas”

Przygotuj plakat reklamujący rolę łaciny we współczesnym świecie, przedstaw w ciekawy sposób gdzie możemy się spotkać z tym językiem na co dzień, w zwykłych sytuacjach. Pokaż, że łacina jest obecna w naszym życiu. – termin przynoszenia prac do 19 grudnia – sala 107 lub 121 Organizator konkursu: Szkoła Podstawowa nr 64 im. Marii Konopnickiej w

Klasy 4-8

Dzień Pluszowego Misia

Informujemy, iż z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego, dnia 25 listopada br. odbędzie się Dzień Pluszowego Misia. Osoby, które przyjdą z elementem ubioru dotyczącym tego tematu, bądź z pluszowym misiem, otrzymają punkty dodatnie z zachowania. Zachęcamy do zabawy! Samorząd Uczniowski