„PORTRET CZYTELNIKA” – konkurs biblioteczny

Zapraszam uczniów z klas 4 – 8 do udziału w konkursie „PORTRET CZYTELNIKA”. Należy stworzyć ciekawy portret czytelnika w dowolny sposób: opis, zdjęcie, rysunek, plakat, lalka, praca przestrzenna… liczy się każdy pomysł. Pracę konkursową należy oddać w bibliotece szkolnej do końca Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych, czyli do 31 października.

Najciekawsze prace zostaną nagrodzone, za udział w konkursie przyznane będą punkty z zachowania.

Podziel się tym wpisem

Facebook

Więcej ...

Ogólne

Drzwi otwarte

Serdecznie zapraszamy na „Drzwi otwarte”, które odbędą się 19 marca od godz. 17:00!

Ogólne

Pożegnanie…

Im jaśniej człowiek płonął za życia, tym mocniej jego gwiazda świeci w ciemności. (George R. R. Martin) Nie sposób nam wyrazić żalu z powodu nagłej, tragicznej śmierci śp. Tymoteusza Dudy . Tymek był pełnym radości i marzeń, chłopcem, absolwentem naszej szkoły… naszym Uczniem i Kolegą. Mądry, pracowity, wrażliwy, wszechstronnie uzdolniony, zawsze uśmiechnięty, z blaskiem w pięknych,