Pomoc psychologiczno-pedagogiczna

Szanowni Państwo,

informujemy, że nasza placówka znajduje się w rejonie działania Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej Nr 8, mającej swoją siedzibę na os. Rusa 56/D1 (w budynku Szkoły Podstawowej nr 6), kontakt tel. 61 670 40 39, ppp8.poznan@wp.pl, www.ppp8-poznan.pl

W sytuacji, kiedy Rodzice mają potrzebę pomocy psychologicznej dla swoich dzieci np. w związku z zaburzeniami lękowo – emocjonalnymi, problemami wychowawczymi, problemami rodzinnymi, problemami wynikającymi z sytuacji pandemicznej, mogą się kontaktować każdego dnia pod wskazany powyżej numer telefonu lub e-mail. Zapraszamy również pełnoletnich uczniów.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

Rozpoczęcie roku szkolnego 2021 – 2022 1 września 2021 r. Klasy 1-3 Klasy pierwsze – godzina 9.20 Dzieci spotykają się o godzinie 9.20 przed szkołą.