Pomoc psychologiczno-pedagogiczna

Szanowni Państwo,

informujemy, że nasza placówka znajduje się w rejonie działania Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej Nr 8, mającej swoją siedzibę na os. Rusa 56/D1 (w budynku Szkoły Podstawowej nr 6), kontakt tel. 61 670 40 39, ppp8.poznan@wp.pl, www.ppp8-poznan.pl

W sytuacji, kiedy Rodzice mają potrzebę pomocy psychologicznej dla swoich dzieci np. w związku z zaburzeniami lękowo – emocjonalnymi, problemami wychowawczymi, problemami rodzinnymi, problemami wynikającymi z sytuacji pandemicznej, mogą się kontaktować każdego dnia pod wskazany powyżej numer telefonu lub e-mail. Zapraszamy również pełnoletnich uczniów.

Uroczyste zakończenie klas 3.

21 czerwca odbyło się Uroczyste Zakończenie Klas Trzecich – „Gala wręczenia Oscarów”. Podsumowaliśmy trzy lata nauki. Uczniowie otrzymali nagrody i wyróżnienia.

Konkurs „Wakacje z książką”

Pokażcie w formie lapbooka, jakie książki przeczytaliście w czasie wakacji! Może uda Wam się zachęcić innych do sięgnięcia po interesujące lektury? REGULAMIN KONKURSU „Wakacje z