Pasowanie na Czytelnika

W tym tygodniu odbyły się uroczystości Pasowania na Czytelnika naszych najmłodszych uczniów. Uczniowie klas pierwszych zostali oficjalnie przyjęci do grona czytelników biblioteki szkolnej. Specjalnie na tę okazję zawitały do nas bajkowe postacie. Wydarzenie poprowadziły uczennice z klasy 7a.

Mamy nadzieję, że nasi „świeżo upieczeni” czytelnicy będą zaglądać do szkolnej biblioteki jak najczęściej. 🙂

Podziel się tym wpisem

Facebook

Więcej ...

Ogólne

Dzień Matematyki

Marzec to miesiąc MATEMATYKI. Również w naszej szkole obfitował w wiele matematycznych atrakcji, konkursów i wyzwań. 14 marca obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Matematyki oraz Święto Liczby Pi. W związku z tym, uczniowie przygotowali ciekawą wystawę, na której można było m. in. podziwiać prace przygotowane na konkursy- matematyczno-literacki oraz matematyczno-plastyczny. Lekcjom matematyki towarzyszyły zadania związane z Ludolfiną-

Klasy 4-8

„Projekt język” – wyniki konkursów

21 lutego obchodziliśmy Dzień Języka Ojczystego, z tej okazji uczniowie naszej szkoły mieli możliwość wziąć udział w ,,Projekcie Język”, czyli w trzech konkursach polonistycznych. Niezmiernie cieszy fakt, że jak zwykle konkursy cieszyły się zainteresowaniem uczniów. Prace plastyczne można zobaczyć na szkolnym korytarzu (między salami 109 i 110).  Wyniki konkursów: Najzabawniejszy łamaniec językowy 1 miejsce –