Pasowanie na Czytelnika

W tym tygodniu odbyły się uroczystości Pasowania na Czytelnika naszych najmłodszych uczniów. Uczniowie klas pierwszych zostali oficjalnie przyjęci do grona czytelników biblioteki szkolnej. Specjalnie na tę okazję zawitały do nas bajkowe postacie. Wydarzenie poprowadziły uczennice z klasy 7a.

Mamy nadzieję, że nasi „świeżo upieczeni” czytelnicy będą zaglądać do szkolnej biblioteki jak najczęściej. 🙂

Podziel się tym wpisem

Facebook

Więcej ...

Ogólne

Drzwi otwarte

Serdecznie zapraszamy na „Drzwi otwarte”, które odbędą się 19 marca od godz. 17:00!

Ogólne

Pożegnanie…

Im jaśniej człowiek płonął za życia, tym mocniej jego gwiazda świeci w ciemności. (George R. R. Martin) Nie sposób nam wyrazić żalu z powodu nagłej, tragicznej śmierci śp. Tymoteusza Dudy . Tymek był pełnym radości i marzeń, chłopcem, absolwentem naszej szkoły… naszym Uczniem i Kolegą. Mądry, pracowity, wrażliwy, wszechstronnie uzdolniony, zawsze uśmiechnięty, z blaskiem w pięknych,