Pasowanie na Czytelnika

W tym tygodniu odbyły się uroczystości Pasowania na Czytelnika naszych najmłodszych uczniów. Uczniowie klas pierwszych zostali oficjalnie przyjęci do grona czytelników biblioteki szkolnej. Specjalnie na tę okazję zawitały do nas bajkowe postacie. Wydarzenie poprowadziły uczennice z klasy 7a.

Mamy nadzieję, że nasi „świeżo upieczeni” czytelnicy będą zaglądać do szkolnej biblioteki jak najczęściej. 🙂

Podziel się tym wpisem

Facebook

Więcej ...

Ogólne

Spotkanie organizacyjne

Dyrekcja i Wychowawcy zapraszają Rodziców przyszłorocznych uczniów klas pierwszych na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się we wtorek 11.06.2024r o godzinie 17.00 w auli szkolnej. 

Klasy 4-8

Czwartoklasiści w Toruniu

W miniony piątek klasy: 4a, 4b i 4c wybrały się na całodniową wycieczkę do Torunia… Towarzyszył nam przewodnik – pan Tomasz ze „Śnieżka – podróże małe i duże „, nauczyciele, a także nasza szkolna maskotka – Koszałek Opałek. Pogoda🌞 i humory dopisały🙂.  Wszyscy uczestnicy wzięli udział w warsztatach piekarskich i mogą pochwalić się  umiejętnością wypieku