Pasowanie na Czytelnika

W tym tygodniu odbyły się uroczystości Pasowania na Czytelnika naszych najmłodszych uczniów. Uczniowie klas pierwszych zostali oficjalnie przyjęci do grona czytelników biblioteki szkolnej. Specjalnie na tę okazję zawitały do nas bajkowe postacie. Wydarzenie poprowadziły uczennice z klasy 7a.

Mamy nadzieję, że nasi „świeżo upieczeni” czytelnicy będą zaglądać do szkolnej biblioteki jak najczęściej. 🙂

Podziel się tym wpisem

Facebook

Więcej ...

Klasy 4-8

Regulamin konkursu pt. „Łacina wokół nas”

Przygotuj plakat reklamujący rolę łaciny we współczesnym świecie, przedstaw w ciekawy sposób gdzie możemy się spotkać z tym językiem na co dzień, w zwykłych sytuacjach. Pokaż, że łacina jest obecna w naszym życiu. – termin przynoszenia prac do 19 grudnia – sala 107 lub 121 Organizator konkursu: Szkoła Podstawowa nr 64 im. Marii Konopnickiej w

Klasy 4-8

Dzień Pluszowego Misia

Informujemy, iż z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego, dnia 25 listopada br. odbędzie się Dzień Pluszowego Misia. Osoby, które przyjdą z elementem ubioru dotyczącym tego tematu, bądź z pluszowym misiem, otrzymają punkty dodatnie z zachowania. Zachęcamy do zabawy! Samorząd Uczniowski