Pasowanie na czytelnika biblioteki szkolnej

19 października 2020 roku Przyjaciółmi biblioteki szkolnej stali się pierwszoklasiści. W poczet czytelników biblioteki przyjętych zostało 71 uczniów.

Wszyscy uczniowie zostali zapoznani z regulaminem korzystania z biblioteki szkolnej. Uroczystość wzbogaciły zagadki oraz wierszyki. Nowi użytkownicy biblioteki złożyli ślubowanie czytelnicze, zostali Pasowani Wielką Zakładką do książek oraz otrzymali karty biblioteczne.

Międzyszkolny konkurs mitologiczny

W minionym czasie uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Międzyszkolnym konkursie mitologicznym. Zainteresowanie było ogromne. Laureatami na poziomie szkolnym zostali następujący uczniowie: w kategorii klas

Wyniki konkursu „Angielska Pocztówka”

Z radością zawiadamiam o rozstrzygnięciu konkursu dla klas 0-III pod tytułem „Angielska pocztówka”. Poniżej zamieszczam nazwiska laureatów konkursu wraz z opisami prac, aby można je