Pasowanie na czytelnika biblioteki szkolnej

19 października 2020 roku Przyjaciółmi biblioteki szkolnej stali się pierwszoklasiści. W poczet czytelników biblioteki przyjętych zostało 71 uczniów.

Wszyscy uczniowie zostali zapoznani z regulaminem korzystania z biblioteki szkolnej. Uroczystość wzbogaciły zagadki oraz wierszyki. Nowi użytkownicy biblioteki złożyli ślubowanie czytelnicze, zostali Pasowani Wielką Zakładką do książek oraz otrzymali karty biblioteczne.

Uroczyste zakończenie klas 3.

21 czerwca odbyło się Uroczyste Zakończenie Klas Trzecich – „Gala wręczenia Oscarów”. Podsumowaliśmy trzy lata nauki. Uczniowie otrzymali nagrody i wyróżnienia.

Konkurs „Wakacje z książką”

Pokażcie w formie lapbooka, jakie książki przeczytaliście w czasie wakacji! Może uda Wam się zachęcić innych do sięgnięcia po interesujące lektury? REGULAMIN KONKURSU „Wakacje z