Ogólnopolski Konkurs Czytelniczy ”Nakręceni na czytanie z Księgarnią Tuliszków”.

Jak co roku w październiku obchodzimy Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych.

Z tej okazji nasza szkoła wzięła udział w Ogólnopolskim Konkursie Czytelniczym „Nakręceni na czytanie z Księgarnią Tuliszków”.
Zadanie konkursowe polegało na nagraniu krótkiego filmu promującego czytelnictwo wśród dzieci, pokazującego kiermasz pod hasłem „Nakręceni na czytanie z Księgarnią Tuliszków”.
W filmie wzięli udział uczniowie klasy 1a oraz uczennice klasy
7a.

Poniżej link do filmu:

https://www.canva.com/design/DAFQNyBF61Q/oWfimNEk-iI5DP_sy3yL4A/watch?utm_content=DAFQNyBF61Q&utm_campaign=designshare&utm_medium=link2&utm_source=sharebutton

Zachęcamy do czytanie książek 20 minut dziennie – codziennie 😊📚

Podziel się tym wpisem

Facebook

Więcej ...

Klasy 4-8

Konkurs na szkolną maskotkę

REGULAMIN KONKURSU NA SZKOLNĄ MASKOTKĘ Organizatorem konkursu są nauczycielki języka polskiego oraz techniki i informatyki w Szkole Podstawowej nr 64 w Poznaniu.  promowanie dobrego imienia szkoły poprzez wyłonienie oryginalnej maskotki (do celów identyfikacyjnych i promocyjnych Szkoły Podstawowej nr 64 im. M. Konopnickiej w Poznaniu) rozwijanie umiejętności i zdolności artystycznych, manualnych rozwijanie kreatywności i wyobraźni

Ogólne

Rozpoczęcie roku szkolnego

Szanowni Rodzice, drodzy Uczniowie! Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego odbędzie się 4 września: Świetlica w tym dniu czynna jest w godz. 6:00-17:00.