Ogólnopolski Konkurs Czytelniczy ”Nakręceni na czytanie z Księgarnią Tuliszków”.

Jak co roku w październiku obchodzimy Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych.

Z tej okazji nasza szkoła wzięła udział w Ogólnopolskim Konkursie Czytelniczym „Nakręceni na czytanie z Księgarnią Tuliszków”.
Zadanie konkursowe polegało na nagraniu krótkiego filmu promującego czytelnictwo wśród dzieci, pokazującego kiermasz pod hasłem „Nakręceni na czytanie z Księgarnią Tuliszków”.
W filmie wzięli udział uczniowie klasy 1a oraz uczennice klasy
7a.

Poniżej link do filmu:

https://www.canva.com/design/DAFQNyBF61Q/oWfimNEk-iI5DP_sy3yL4A/watch?utm_content=DAFQNyBF61Q&utm_campaign=designshare&utm_medium=link2&utm_source=sharebutton

Zachęcamy do czytanie książek 20 minut dziennie – codziennie 😊📚

Podziel się tym wpisem

Facebook

Więcej ...

Klasy 4-8

Regulamin konkursu pt. „Łacina wokół nas”

Przygotuj plakat reklamujący rolę łaciny we współczesnym świecie, przedstaw w ciekawy sposób gdzie możemy się spotkać z tym językiem na co dzień, w zwykłych sytuacjach. Pokaż, że łacina jest obecna w naszym życiu. – termin przynoszenia prac do 19 grudnia – sala 107 lub 121 Organizator konkursu: Szkoła Podstawowa nr 64 im. Marii Konopnickiej w

Klasy 4-8

Dzień Pluszowego Misia

Informujemy, iż z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego, dnia 25 listopada br. odbędzie się Dzień Pluszowego Misia. Osoby, które przyjdą z elementem ubioru dotyczącym tego tematu, bądź z pluszowym misiem, otrzymają punkty dodatnie z zachowania. Zachęcamy do zabawy! Samorząd Uczniowski