Ogólnopolski Konkurs Czytelniczy ”Nakręceni na czytanie z Księgarnią Tuliszków”.

Jak co roku w październiku obchodzimy Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych.

Z tej okazji nasza szkoła wzięła udział w Ogólnopolskim Konkursie Czytelniczym „Nakręceni na czytanie z Księgarnią Tuliszków”.
Zadanie konkursowe polegało na nagraniu krótkiego filmu promującego czytelnictwo wśród dzieci, pokazującego kiermasz pod hasłem „Nakręceni na czytanie z Księgarnią Tuliszków”.
W filmie wzięli udział uczniowie klasy 1a oraz uczennice klasy
7a.

Poniżej link do filmu:

https://www.canva.com/design/DAFQNyBF61Q/oWfimNEk-iI5DP_sy3yL4A/watch?utm_content=DAFQNyBF61Q&utm_campaign=designshare&utm_medium=link2&utm_source=sharebutton

Zachęcamy do czytanie książek 20 minut dziennie – codziennie 😊📚

Podziel się tym wpisem

Facebook

Więcej ...

Ogólne

Dzień Matematyki

Marzec to miesiąc MATEMATYKI. Również w naszej szkole obfitował w wiele matematycznych atrakcji, konkursów i wyzwań. 14 marca obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Matematyki oraz Święto Liczby Pi. W związku z tym, uczniowie przygotowali ciekawą wystawę, na której można było m. in. podziwiać prace przygotowane na konkursy- matematyczno-literacki oraz matematyczno-plastyczny. Lekcjom matematyki towarzyszyły zadania związane z Ludolfiną-

Klasy 4-8

„Projekt język” – wyniki konkursów

21 lutego obchodziliśmy Dzień Języka Ojczystego, z tej okazji uczniowie naszej szkoły mieli możliwość wziąć udział w ,,Projekcie Język”, czyli w trzech konkursach polonistycznych. Niezmiernie cieszy fakt, że jak zwykle konkursy cieszyły się zainteresowaniem uczniów. Prace plastyczne można zobaczyć na szkolnym korytarzu (między salami 109 i 110).  Wyniki konkursów: Najzabawniejszy łamaniec językowy 1 miejsce –