„MÓWIMY NIE!”

Zapraszamy do udziału w konkursie na memy internetowe!

Regulamin konkursu MÓWIMY NIE!

Nazwa i cel konkursu

1. Konkurs organizowany jest pod nazwą „MÓWIMY NIE!”.
    2. Celem konkursu są: utworzenie najciekawszego mema związanego z profilaktyką uzależnień, propagowanie zdrowego stylu życia, profilaktyka uzależnień wśród dzieci i młodzieży.
  2. Organizator konkursu
  3. Organizatorem konkursu, zwanym dalej „Organizatorem” są nauczycielki języka polskiego w Szkole Podstawowej nr 64 im. Marii Konopnickiej w Poznaniu.

III. Czas trwania Konkursu

1. Konkurs rozpoczyna się 09.03.2020r. i trwa do 29.03.2020r.
  2. Zasady prowadzenia Konkursu
  3. Konkurs kierowany jest do uczniów klas 4-6 i 7-8, których zadaniem będzie samodzielne zaprojektowanie i wykonanie mema internetowego o tematyce związanej z profilaktyką uzależnień. O zachowaniu terminu decyduje data wpłynięcia zgłoszenia do Organizatora.
    7. Jako mem internetowy rozumie się zdjęcie lub rysunek opatrzony komentarzem lub
    podpisem. Komentarz lub podpis może być w charakterze żartobliwym.
    8. Zastrzega się nieuwzględnienie w konkursie prac o charakterze obraźliwym i wulgarnym.
  4. Wybór zwycięzców
  5. Wyboru zwycięzców Konkursu dokona Komisja Konkursowa złożona z nauczycielek języka polskiego SP 64.
    12. Komisja oceniać będzie m.in. pomysłowość nadesłanej pracy, przekaz, a także estetykę wykonania.
    13. Komisja Konkursowa zastrzega sobie prawo do nieprzyznania nagrody głównej ze
    względu na niski poziom prac.

Ogłoszenie wyników nastąpi 03.04.2020 roku.

Spotkanie organizacyjne

Dyrekcja i Wychowawcy zapraszają Rodziców przyszłorocznych uczniów klas pierwszych na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się we wtorek 11.06.2024r o godzinie 17.00 w auli szkolnej.

Czwartoklasiści w Toruniu

W miniony piątek klasy: 4a, 4b i 4c wybrały się na całodniową wycieczkę do Torunia… Towarzyszył nam przewodnik – pan Tomasz ze „Śnieżka – podróże małe i duże „, nauczyciele, a także nasza szkolna maskotka – Koszałek Opałek. Pogoda🌞 i humory dopisały🙂.  Wszyscy uczestnicy wzięli udział w warsztatach piekarskich i mogą pochwalić się  umiejętnością wypieku