„MÓWIMY NIE!”

Zapraszamy do udziału w konkursie na memy internetowe!

Regulamin konkursu MÓWIMY NIE!

Nazwa i cel konkursu

1. Konkurs organizowany jest pod nazwą „MÓWIMY NIE!”.
    2. Celem konkursu są: utworzenie najciekawszego mema związanego z profilaktyką uzależnień, propagowanie zdrowego stylu życia, profilaktyka uzależnień wśród dzieci i młodzieży.
  2. Organizator konkursu
  3. Organizatorem konkursu, zwanym dalej „Organizatorem” są nauczycielki języka polskiego w Szkole Podstawowej nr 64 im. Marii Konopnickiej w Poznaniu.

III. Czas trwania Konkursu

1. Konkurs rozpoczyna się 09.03.2020r. i trwa do 29.03.2020r.
  2. Zasady prowadzenia Konkursu
  3. Konkurs kierowany jest do uczniów klas 4-6 i 7-8, których zadaniem będzie samodzielne zaprojektowanie i wykonanie mema internetowego o tematyce związanej z profilaktyką uzależnień. O zachowaniu terminu decyduje data wpłynięcia zgłoszenia do Organizatora.
    7. Jako mem internetowy rozumie się zdjęcie lub rysunek opatrzony komentarzem lub
    podpisem. Komentarz lub podpis może być w charakterze żartobliwym.
    8. Zastrzega się nieuwzględnienie w konkursie prac o charakterze obraźliwym i wulgarnym.
  4. Wybór zwycięzców
  5. Wyboru zwycięzców Konkursu dokona Komisja Konkursowa złożona z nauczycielek języka polskiego SP 64.
    12. Komisja oceniać będzie m.in. pomysłowość nadesłanej pracy, przekaz, a także estetykę wykonania.
    13. Komisja Konkursowa zastrzega sobie prawo do nieprzyznania nagrody głównej ze
    względu na niski poziom prac.

Ogłoszenie wyników nastąpi 03.04.2020 roku.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

Rozpoczęcie roku szkolnego 2021 – 2022 1 września 2021 r. Klasy 1-3 Klasy pierwsze – godzina 9.20 Dzieci spotykają się o godzinie 9.20 przed szkołą.