„MÓWIMY NIE!”

Zapraszamy do udziału w konkursie na memy internetowe!

Regulamin konkursu MÓWIMY NIE!

Nazwa i cel konkursu

1. Konkurs organizowany jest pod nazwą „MÓWIMY NIE!”.
    2. Celem konkursu są: utworzenie najciekawszego mema związanego z profilaktyką uzależnień, propagowanie zdrowego stylu życia, profilaktyka uzależnień wśród dzieci i młodzieży.
  2. Organizator konkursu
  3. Organizatorem konkursu, zwanym dalej „Organizatorem” są nauczycielki języka polskiego w Szkole Podstawowej nr 64 im. Marii Konopnickiej w Poznaniu.

III. Czas trwania Konkursu

1. Konkurs rozpoczyna się 09.03.2020r. i trwa do 29.03.2020r.
  2. Zasady prowadzenia Konkursu
  3. Konkurs kierowany jest do uczniów klas 4-6 i 7-8, których zadaniem będzie samodzielne zaprojektowanie i wykonanie mema internetowego o tematyce związanej z profilaktyką uzależnień. O zachowaniu terminu decyduje data wpłynięcia zgłoszenia do Organizatora.
    7. Jako mem internetowy rozumie się zdjęcie lub rysunek opatrzony komentarzem lub
    podpisem. Komentarz lub podpis może być w charakterze żartobliwym.
    8. Zastrzega się nieuwzględnienie w konkursie prac o charakterze obraźliwym i wulgarnym.
  4. Wybór zwycięzców
  5. Wyboru zwycięzców Konkursu dokona Komisja Konkursowa złożona z nauczycielek języka polskiego SP 64.
    12. Komisja oceniać będzie m.in. pomysłowość nadesłanej pracy, przekaz, a także estetykę wykonania.
    13. Komisja Konkursowa zastrzega sobie prawo do nieprzyznania nagrody głównej ze
    względu na niski poziom prac.

Ogłoszenie wyników nastąpi 03.04.2020 roku.

Regulamin konkursu pt. „Łacina wokół nas”

Przygotuj plakat reklamujący rolę łaciny we współczesnym świecie, przedstaw w ciekawy sposób gdzie możemy się spotkać z tym językiem na co dzień, w zwykłych sytuacjach. Pokaż, że łacina jest obecna w naszym życiu. – termin przynoszenia prac do 19 grudnia – sala 107 lub 121 Organizator konkursu: Szkoła Podstawowa nr 64 im. Marii Konopnickiej w

Dzień Pluszowego Misia

Informujemy, iż z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego, dnia 25 listopada br. odbędzie się Dzień Pluszowego Misia. Osoby, które przyjdą z elementem ubioru dotyczącym tego tematu, bądź z pluszowym misiem, otrzymają punkty dodatnie z zachowania. Zachęcamy do zabawy! Samorząd Uczniowski