„Mój wymarzony zawód” – konkurs plastyczny

REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO „MÓJ WYMARZONY ZAWÓD”

DLA UCZNIÓW KLAS I-VI

ORGANIZOWANY PRZEZ ZESPÓŁ WEWNĄTRSZKOLNEGO SYSTEMU DORADZTWA ZAWODOWEGO W RAMACH TYGODNIA „DNI KARIERY”

1. Organizatorem konkursu jest WSDZ w składzie Magdalena Dutkiewicz, Dominika Widelska-Łasińska, Anna Ressel, Hanna Leonarska, Sylwia Kaszkowiak. Są to jednocześnie osoby nadzorujące konkurs.
  2. Cele konkursu:

– kształtowanie wyobraźni dotyczącej przyszłości zawodowej,

– rozwijanie zamiłowań i zainteresowań plastycznych,

– promowanie aktywności artystycznej,

– szerzenie wśród uczniów świadomego zainteresowania zawodami,

– wdrażanie uczniów do obserwacji otaczającej rzeczywistości.

• Konkurs skierowany jest do uczniów klas I-VI Szkoły Podstawowej nr 64, obejmuje jeden etap- szkolny.
  • Warunkiem uczestnictwa jest samodzielnie wykonana praca plastyczna zgodna z tematyką konkursu.
  • Technika wykonania pracy jest dowolna, ilustrująca wymarzony zawód dziecka, format kartka A 3 lub większa.
  • Można umieścić krótką informację dotyczącą prezentowanego zawodu- jaka jest droga do zdobycia wymarzonego zawodu, na czym polega praca w danym zawodzie.
  • Każdy uczestnik oddaje jedną pracę, którą prosimy opatrzyć swoimi danymi: imię i nazwisko, klasa.
  • Termin oddawania prac to 31 maja 2021r.
  • Prace zostawiamy w dyżurce naszej szkoły lub w sekretariacie.
  • Kryteria oceny: zgodność z tematyką, estetyka, kreatywność, oryginalność samodzielność wykonania pracy.
  • Informacja o wynikach prac zostanie zamieszczona na stronie szkoły. Prace będą oceniane w dwóch grupach wiekowych klasy I-III i IV-VI.
  • Uczestnicy konkursu otrzymają pamiątkowe dyplomy.

Regulamin konkursu pt. „Łacina wokół nas”

Przygotuj plakat reklamujący rolę łaciny we współczesnym świecie, przedstaw w ciekawy sposób gdzie możemy się spotkać z tym językiem na co dzień, w zwykłych sytuacjach. Pokaż, że łacina jest obecna w naszym życiu. – termin przynoszenia prac do 19 grudnia – sala 107 lub 121 Organizator konkursu: Szkoła Podstawowa nr 64 im. Marii Konopnickiej w

Dzień Pluszowego Misia

Informujemy, iż z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego, dnia 25 listopada br. odbędzie się Dzień Pluszowego Misia. Osoby, które przyjdą z elementem ubioru dotyczącym tego tematu, bądź z pluszowym misiem, otrzymają punkty dodatnie z zachowania. Zachęcamy do zabawy! Samorząd Uczniowski