Misiowy konkurs dla klas I-III

Przeczytaj uważnie zagadki i w odpowiedzi napisz tytuły książek, z jakich pochodzą opisane misie.

Odpowiedzi należy wysłać przez mobidziennik na konto nauczyciela bibliotekarza – Teresa Kajl-Jankowska, w terminie 13 – 30 listopada 2020roku. Wystarczy numer pytania i tytuł książki oraz podpis (imię i nazwisko, klasa).

1. Biegnie wesoła dziewczynka, gdzie prowadzi leśna ścieżka, Wielki, kudłaty przyjaciel ma tu dom swój i w lesie mieszka.
  2. Choć rozumek miał mały, zwierzęta go kochały, Tygrys ciągle brykając i Prosiaczek i Zając.

4. W kapeluszu czerwonym chodzi i z miasta Londynu pochodzi.

5. Od uszka jest imię wzięte, nie przeszkadza, choć klapnięte.

6. W tej bajce Złotowłosa miła trzech zwierząt się przestraszyła.

Powodzenia!

Prawidłowe odpowiedzi wezmą udział w losowaniu nagród!

Międzyszkolny konkurs mitologiczny

W minionym czasie uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Międzyszkolnym konkursie mitologicznym. Zainteresowanie było ogromne. Laureatami na poziomie szkolnym zostali następujący uczniowie: w kategorii klas

Wyniki konkursu „Angielska Pocztówka”

Z radością zawiadamiam o rozstrzygnięciu konkursu dla klas 0-III pod tytułem „Angielska pocztówka”. Poniżej zamieszczam nazwiska laureatów konkursu wraz z opisami prac, aby można je