MIĘDZYSZKOLNY KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

20 września 2021 roku trójka reprezentantów z naszej szkoły udała się na Turniej Języka Angielskiego do Katolickiej Szkoły Podstawowej im. św. Stanisława Kostki w Poznaniu.

Przedstawicielami naszej szkoły byli:
Olivia Ulanowska z klasy 3b – reprezentantka klas II-III
Iwo Adamski-Kubisz z klasy 5a – reprezentant klas IV-VI
Weronika Łuszczyńska z klasy 7f – reprezentantka klas VII-VIII

Uczestnicy konkursu sprawdzili własny zasób słownictwa oraz znajomość struktur gramatycznych pisząc 45-minutowy test – każdy w swojej kategorii wiekowej. Następnie obejrzeli fachowo przygotowaną prezentację, poszerzając swoją wiedzę o krajach anglojęzycznych.

Po sprawdzeniu testów nadszedł czas na ogłoszenie wyników i przedstawienie zwycięzców. Uczniowie z naszej szkoły otrzymali dyplomy za udział w konkursie oraz usłyszeli wiele słów uznania dotyczących poziomu ich wiedzy i umiejętności językowych.

Myślę, że wszyscy reprezentanci naszej szkoły mogą być dumni z tego, że odważyli się uczestniczyć w konkursie i spróbowali swoich sił w międzyszkolnym turnieju. To doświadczenie na pewno przyda im się w przyszłości w niejednych potyczkach językowych.

Agnieszka Benedykcińska

Walentynki

Informujemy, iż od dnia 23 stycznia przy wejściu głównym naszej szkoły będzie stała skrzynka walentynkowa. Do 14 lutego, do godziny 8.55 będzie można wrzucać do niej kartki – anonimowe lub podpisane. Zadbajcie o to, aby w widocznym miejscu był napisany adresat kartki. Również 14 lutego osoby, które ubiorą jakiś walentynkowy akcent – czerwony lub różowy

Propozycje partnerskiej szkoły Early Stage