MIĘDZYSZKOLNY KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

20 września 2021 roku trójka reprezentantów z naszej szkoły udała się na Turniej Języka Angielskiego do Katolickiej Szkoły Podstawowej im. św. Stanisława Kostki w Poznaniu.

Przedstawicielami naszej szkoły byli:
Olivia Ulanowska z klasy 3b – reprezentantka klas II-III
Iwo Adamski-Kubisz z klasy 5a – reprezentant klas IV-VI
Weronika Łuszczyńska z klasy 7f – reprezentantka klas VII-VIII

Uczestnicy konkursu sprawdzili własny zasób słownictwa oraz znajomość struktur gramatycznych pisząc 45-minutowy test – każdy w swojej kategorii wiekowej. Następnie obejrzeli fachowo przygotowaną prezentację, poszerzając swoją wiedzę o krajach anglojęzycznych.

Po sprawdzeniu testów nadszedł czas na ogłoszenie wyników i przedstawienie zwycięzców. Uczniowie z naszej szkoły otrzymali dyplomy za udział w konkursie oraz usłyszeli wiele słów uznania dotyczących poziomu ich wiedzy i umiejętności językowych.

Myślę, że wszyscy reprezentanci naszej szkoły mogą być dumni z tego, że odważyli się uczestniczyć w konkursie i spróbowali swoich sił w międzyszkolnym turnieju. To doświadczenie na pewno przyda im się w przyszłości w niejednych potyczkach językowych.

Agnieszka Benedykcińska

Szkoły Pełne Talentów

Szanowni Państwo, nasza szkoła dołączyła do akcji „Szkoły Pełne Talentów”. Zachęcamy do udziału i przekazywania zebranych Talenciaków na rzecz naszej placówki. Razem możemy więcej!