MIĘDZYSZKOLNY KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

20 września 2021 roku trójka reprezentantów z naszej szkoły udała się na Turniej Języka Angielskiego do Katolickiej Szkoły Podstawowej im. św. Stanisława Kostki w Poznaniu.

Przedstawicielami naszej szkoły byli:
Olivia Ulanowska z klasy 3b – reprezentantka klas II-III
Iwo Adamski-Kubisz z klasy 5a – reprezentant klas IV-VI
Weronika Łuszczyńska z klasy 7f – reprezentantka klas VII-VIII

Uczestnicy konkursu sprawdzili własny zasób słownictwa oraz znajomość struktur gramatycznych pisząc 45-minutowy test – każdy w swojej kategorii wiekowej. Następnie obejrzeli fachowo przygotowaną prezentację, poszerzając swoją wiedzę o krajach anglojęzycznych.

Po sprawdzeniu testów nadszedł czas na ogłoszenie wyników i przedstawienie zwycięzców. Uczniowie z naszej szkoły otrzymali dyplomy za udział w konkursie oraz usłyszeli wiele słów uznania dotyczących poziomu ich wiedzy i umiejętności językowych.

Myślę, że wszyscy reprezentanci naszej szkoły mogą być dumni z tego, że odważyli się uczestniczyć w konkursie i spróbowali swoich sił w międzyszkolnym turnieju. To doświadczenie na pewno przyda im się w przyszłości w niejednych potyczkach językowych.

Agnieszka Benedykcińska

Spotkanie organizacyjne

Dyrekcja i Wychowawcy zapraszają Rodziców przyszłorocznych uczniów klas pierwszych na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się we wtorek 11.06.2024r o godzinie 17.00 w auli szkolnej.

Czwartoklasiści w Toruniu

W miniony piątek klasy: 4a, 4b i 4c wybrały się na całodniową wycieczkę do Torunia… Towarzyszył nam przewodnik – pan Tomasz ze „Śnieżka – podróże małe i duże „, nauczyciele, a także nasza szkolna maskotka – Koszałek Opałek. Pogoda🌞 i humory dopisały🙂.  Wszyscy uczestnicy wzięli udział w warsztatach piekarskich i mogą pochwalić się  umiejętnością wypieku