Memoriał Urszuli Marciniak

Memoriał Urszuli Marciniakkrajowe zawody w rozwiązywaniu łamigłówek matematycznych

29 stycznia obchodzimy Dzień Składanki i Łamigłówki. Ich rozwiązywanie uczy logicznego myślenia, rozwija kreatywność oraz wyobraźnię.

Dla nas świętem łamigłówki był 10 marca – udział naszych uczniów w Memoriale Urszuli Marciniak, czyli krajowych zawodach w rozwiązywaniu łamigłówek matematycznych.

W finale ogólnopolskim naszą szkołę będzie reprezentowała jedna uczennica.

Nina Wojciechowska, uczennica klasy 8b nie tylko w szkole uzyskała najwyższy wynik, ale przede wszystkim zakwalifikowała się do wielkiego finału. Gratulujemy serdecznie!

Najwyższe wyniki w szkole uzyskali:

1. miejsce Nina Wojciechowska, klasa 8b
  2. miejsce Tymoteusz Przywecki, klasa 8c
  3. miejsce Kamila Blacha, klasa 8b
  4. miejsce Mateusz Balcer, klasa 6a

Jesteśmy z Was dumni. Gratulujemy wszystkim uczestnikom chęci i zapału.

Zapraszamy w przyszłym roku.

A 27 marca (finał ogólnopolski) prosimy całą społeczność szkolną o trzymanie kciuków ?

Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

Rozpoczęcie roku szkolnego 2021 – 2022 1 września 2021 r. Klasy 1-3 Klasy pierwsze – godzina 9.20 Dzieci spotykają się o godzinie 9.20 przed szkołą.