„Matematyka fraszką wierszem i limerykiem”

Zachęcamy uczniów klas 4-8 naszej szkoły do udziału w czwartej edycji Ogólnopolskiego Konkursie Matematycznego – „Matematyka fraszką wierszem i limerykiem”. Regulamin konkursu został przesłany przez dziennik. Termin wysyłania prac upływa 10 stycznia 2023 r.

Podziel się tym wpisem

Facebook

Więcej ...

Ogólne

Drzwi otwarte

Serdecznie zapraszamy na „Drzwi otwarte”, które odbędą się 19 marca od godz. 17:00!

Ogólne

Pożegnanie…

Im jaśniej człowiek płonął za życia, tym mocniej jego gwiazda świeci w ciemności. (George R. R. Martin) Nie sposób nam wyrazić żalu z powodu nagłej, tragicznej śmierci śp. Tymoteusza Dudy . Tymek był pełnym radości i marzeń, chłopcem, absolwentem naszej szkoły… naszym Uczniem i Kolegą. Mądry, pracowity, wrażliwy, wszechstronnie uzdolniony, zawsze uśmiechnięty, z blaskiem w pięknych,