„Matematyka fraszką wierszem i limerykiem”

Zachęcamy uczniów klas 4-8 naszej szkoły do udziału w czwartej edycji Ogólnopolskiego Konkursie Matematycznego – „Matematyka fraszką wierszem i limerykiem”. Regulamin konkursu został przesłany przez dziennik. Termin wysyłania prac upływa 10 stycznia 2023 r.

Podziel się tym wpisem

Facebook

Więcej ...

Ogólne

Spotkanie dla rodziców

Dnia 14 czerwca o godz. 17:00 zapraszamy rodziców przyszłorocznych „pierwszaków” na spotkanie organizacyjne z wychowawcami klas pierwszych. Do zobaczenia!

Klasy 4-8

Międzyszkolny konkurs literacko-dziennikarski

Bardzo miło nam poinformować, że Gabrysia Tolińska z klasy 6c zajęła II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Literacko-Dziennikarskim „To się wydarzyło po sąsiedzku – nasze Rataje” organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 18 w Poznaniu. Serdecznie gratulujemy sukcesu!!!