Mamy nową maskotę szkoły!

Drodzy Uczniowie!

Rozstrzygnięto konkurs na szkolną maskotę. Wpłynęły do nas piękne i pomysłowe prace. Ostatecznie jury postanowiło wyróżnić następujących uczniów.

Maskotką szkoły został Koszałek Opałek w wykonaniu Krzysztofa Tomali z kl. 4c

II miejsce – Emil Jarek z kl. 4b i jego kot Pimpuś Sadełko oraz Natalia Zielińska z kl. 5a i krasnoludek Poziomek

III miejsce – Adam Jastrzębski z kl. 4c – Słoneczko Majeczki

Wyróżnienie – Krysia Cieszyńska z kl. 4c – Smok Prymusek.

Serdecznie gratulujemy!

Podziel się tym wpisem

Facebook

Więcej ...

Ogólne

Narodowe Święto Niepodległości

10 i 11 listopada odbyły się w naszej szkole uroczyste obchody Narodowego Święta Niepodległości. Uczniowie, pod opieką szkolnych polonistek, przygotowali przedstawienie przybliżające losy naszej ojczyzny nie tylko podczas zaborów, ale także po odzyskaniu niepodległości, aż po czasy współczesne. Wydarzenie uświetnił występ chóru pod batutą p. Moniki Derdy oraz piękny taniec w wykonaniu uczennic z klas

Klasy 4-8

Akcja integracja!

We wtorek 10 października odbyła się wycieczka integracyjna klas czwartych. Mimo chłodnego poranka pogoda w Promnie dopisała. Wszyscy w świetnych humorach bawili się doskonale. Dzieci miały możliwość wziąć udział w wielu grach i zabawach. To był dobrze spędzony czas 🙂