Mamy nową maskotę szkoły!

Drodzy Uczniowie!

Rozstrzygnięto konkurs na szkolną maskotę. Wpłynęły do nas piękne i pomysłowe prace. Ostatecznie jury postanowiło wyróżnić następujących uczniów.

Maskotką szkoły został Koszałek Opałek w wykonaniu Krzysztofa Tomali z kl. 4c

II miejsce – Emil Jarek z kl. 4b i jego kot Pimpuś Sadełko oraz Natalia Zielińska z kl. 5a i krasnoludek Poziomek

III miejsce – Adam Jastrzębski z kl. 4c – Słoneczko Majeczki

Wyróżnienie – Krysia Cieszyńska z kl. 4c – Smok Prymusek.

Serdecznie gratulujemy!

Podziel się tym wpisem

Facebook

Więcej ...

Klasy 4-8

Czwartoklasiści w Toruniu

W miniony piątek klasy: 4a, 4b i 4c wybrały się na całodniową wycieczkę do Torunia… Towarzyszył nam przewodnik – pan Tomasz ze „Śnieżka – podróże małe i duże „, nauczyciele, a także nasza szkolna maskotka – Koszałek Opałek. Pogoda🌞 i humory dopisały🙂.  Wszyscy uczestnicy wzięli udział w warsztatach piekarskich i mogą pochwalić się  umiejętnością wypieku

Ogólne

Dzień Europejski

„Zjednoczeni w różnorodności” – to hasło Unii Europejskiej, które jest również myślą przewodnią całej naszej szkolnej społeczności. 10 maja świętowaliśmy 20-lecie przyłączenia Polski do Unii, każda klasa była odpowiedzialna za przedstawienie wylosowanego państwa europejskiego – znanych postaci, tradycji, sportu, sztuki i kuchni. W tym dniu było kolorowo, wesoło, tanecznie i smacznie! Uczniowie przygotowywali tradycyjne potrawy